Būk pirma: kokie aukštakulniai madingi šiemet

Apgavau, kaip dažnai apgauna pavadinimai. Na ir kas, mano tekstas, tad ką noriu tą rašau. Beje, ne tiek daug ir apgavau. Kadangi, aukštakulniai madingi visada aptarsime kelis modelius, kuriuos šiemet kiekviena dailiosios lyties atstovė turi turėti savo spintoje. Juk aukštakulniai padeda kurti stebuklus.

aukstakulniai

Klasikiniai juodi

Klasikinio stiliaus aukstakulniai tai tie patys juodi aukstakulniai bateliai avimi į visus oficialius priėmimus ir teatrą. Kuomet vilkime puošnią suknelę, o ant kojų odiniai aukstakulniai smailiu priekiu, turi pati pasitempti lyg styga ir bandai prisiminti kuria šakute pradėsi valgyti salotas, bei mandagumo, iki skausmo nuvalkiotas, bet visada tinkančias frazes.

Dažniausiai tokie aukstakulniai juodi užima garbingą vietą spintoje, o vienas modelis madingu gali būti ištisą dešimtmetį.

Aulinukai

Minimalistinio stiliaus aukstakulniai – aulinukai – lengvai pritaikomas apavas prie bet kokio garderobo. Ypač lietui ir audroms, siaučiant už lango. Šaltą rudenį ar gūdžią žiemą. Aulinukai yra tobulas pasirinkimas vilkint džinsus, klasikines kelnes, sijoną.

Tokie aukstakulniai pigiau pavasarį ir ankstyvą rudenį, per sezoninius išpardavimus. Tad nesnauskite, o jeigu norite sutaupyti Jūsų pasirinkimu turėtų tapti aukštakulniai bateliai internetu.

Nude spalva

Nude spalvos aukštakulniai yra madingi. Blizgantis paviršius ir  į žvaigždes leidžiantis pakilti kulniuko aukštis suteikia puošnumo ne tik batams, bet ir jais avinčiai savininkei. Ruošiatės į gimtadienį, vestuves ar mergvakarį – šis modelis Jums. Nenešiojate daug aksesuarų – šis modelis Jums tinka dar labiau.

Platforma iki dangaus

Aukšta platforma arba aukstakulniai storu kulnu buvo TOP aukstakulniai 2016. Mados viršūnėse aukštakulniai su platforma yra ir šiemet. Panašu, kad lyderio pozicijų šis modeliukas nepaliks dar artimiausią penkmetį, o vėliau vis sugrįš kas tris, keturis metus.

Tokie aukstakulniai gali būti įvairiausių spalvų. Dažniausiai juos avėkite laisvalaikiui arba susibūrimams su draugais, linksmiems ir pašėlusiems vakarams, kelionėms. Tenka pripažinti, kad tokie aukstakulniai internetu pigiai ir yra vienas iš labiausiai mėgstamų užkietėjusių keliautojų pasirinkimų. Tai elegancijos ir patogumo, žaismingumo ir paprastumo derinys. Viskas ko galima ieškoti praktiškai merginai.

 

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.