Kaip parenkama įranga prekių ženklinimui?

įranga prekių ženklinimuiKokybiška pakuotė ir informatyvi etiketė yra svarbi kiekvieno produkto detalė. Todėl gamintojams reikalinga tinkamai parinkta įranga prekių ženklinimui. O pasirinkimas yra tikrai platus, tad konsultacijos su profesionalais neišvengiamos. Specialistai išanalizuos Jūsų produktą, poreikius ir atkreips dėmesį į smulkiausias detales. Juk investuojant pinigus į įrangą, kuri bus nuolat ir ilgai naudojama, labai svarbu, kad viskas būtų apgalvota.

Ženklinimo įrenginių pasirinkimas

Vartotojai net nesusimąsto, kiek pastangų įdeda gamintojas tam, kad jo prekė būtų tinkamai ir kokybiškai paženklinta. Visos prekės turi būti ženklinamos, vadinasi, kiekvienai prekei reikia pritaikyti ženklinimo technologijas. Profesionalai siūlo kontaktinius ir bekontakčius ženklinimo įrenginius. Vieni ženklinant kontaktuoja su produktu, kiti – rašaliniai, čiurkšliniai ir lazeriniai įrenginiai produktus ženklina per atstumą. Pagal techninius reikalavimus parenkamos technologijos, pritaikomos produktų pakavimo linijose. Pagal produkto savybes, dydį, paviršių priimami sprendimai, kokia ženklinimo technologija yra tinkamiausia.

Plati etikečių spausdintuvų pasiūla

Atrodo, kad etiketės spausdinimas yra siaura sritis, kurioje tikrai neturėtų būti daug įvairovės. Bet specialistai gali pasiūlyti pramoninius, nešiojamus, standartinius, tekstilinius ir kitų tipų spausdintuvus etiketėms. Vėl gi analizuojamas produktas, kuriam reikalinga etiketė, o tuomet jau parenkamas tinkamiausias spausdinimo įrenginys. Sukūrus etiketės dizainą, atrinkus reikalingą informaciją, reikia apgalvoti, kaip ji bus uždedama ant produkto. Vieniems produktams etiketės prisiuvamos, kitiems priklijuojamos. Limpančios etiketės atrodo logiškiausiu sprendimu, tačiau jos tinka ne visais atvejais.

Pasikliaukite profesionalais

Norint nepasimesti plačiame ženklinimo įrenginių pasirinkime, geriausia yra pasikliauti profesionalų patarimais. Specialistai, dirbantys ženklinimo srityje, žino į kokius niuansus reikia atsižvelgti, kokias produkto savybes išanalizuoti, norint parinkti tinkamiausią etiketės variantą. O nuo etiketės tipo priklausys ir reikalinga įranga bei technologijos. Kai kuriais atvejais galbūt netgi racionaliau neinvestuoti į nuosavus įrenginius, o tik užsisakyti etikečių gamybos paslaugą. Kiekvienas gamintojas siekia apskaičiuoti ir pasirinkti pigiausią, bet tinkamiausią variantą. Juk produkto ženklinimas įeina į produkto savikainą. Bet tinkamas ir kokybiškas ženklinimas, išvaizdi etiketė yra svarbu prekės konkurencingumui, įvaizdžiui, tad taupumas negali paveikti kokybės. Tam ir reikalingos profesionalų konsultacijos, siekiant pasirinkti tinkamiausius prekių ženklinimo sprendimus.

 

 

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.