Savaitinis „Maxima“ leidinys – ne tik savaitiniams apsipirkimams

savaitinis Maxima leidinysPlanuodami savo biudžetą, kiekvienas iš mūsų nemažą jo dalį skiriame maistui ir buitinėms prekėms. Todėl net ir lankantis prekybos centre, norisi rinktis prekės, kurios leistų sutaupyti. Tam, kad pirkėjai su įvairias poreikiais rastų parduotuvėje jiems reikiamų prekių, prekybos centruose nuolat skelbiamos įvairios akcijos ir pasiūlymai, atitinkantys skirtingus pirkėjų poreikius. Dažniausiai akcijoms ir šiuo metu aktualiems pasiūlymams skirtas savaitinis „Maxima“ leidinys ar kitas reklaminis bukletas.

Kuo jis naudingas pirkėjui?

Pirmiausia, tai labai patogi pagalbinė priemonė, planuojant savo apsipirkimus. Dažnu atveju pirkėjai parduotuvėje išleidžia per daug pinigų ne todėl, kad prekių kainos per didelės, o todėl, kad perka nedisciplinuotai. Tai reiškia, jog arba jie visiškai neturi savo pirkinių sąrašo, arba jo nesilaiko peržengę parduotuvės slenkstį.

Todėl savaitinis „Maxima“ leidinys gali pagelbėti planuojant savo apsipirkimus. Leidinys, kurs skelbia visos savaitės akcijas gali pasufleruoti, kokias prekes pirkti šią savaitę. Pavyzdžiui, jeigu planuojate savaitinį vakarienės meniu namuose, atkreipkite dėmesį į maisto produktus, kuriems šią savaitę taikomos nuolaidos. Jeigu vištiena šią savaitę 30 proc. pigiau, kam rinktis pirkti kiaulieną ir gaminti kepsnius, jei tai galima bus padaryti kitą savaitę, kai būtent šiai mėsai bus taikoma nuolaida. Arba jeigu šią savaitę planavote įsigyti buitinės chemijos, žvilgtelkite, kokiam gamintojui šią savaitę taikomos nuolaidos.

Skyrę šiek tiek laiko išanalizuoti šios savaitės geriausius pasiūlymus, peržiūrėkite savo pirkinių sąrašą, pakoreguokite pagal šią savaitę taikomas akcijas ir vėl perskaičiuokite biudžetą. Greičiausiai, prisitaikius apsipirkimo įpročius prie skelbiamų akcijų, pavyks dar ir sutaupyti.

Savaitiniai pasiūlymai kasdienai

Žinoma, jog ne visi pirkėjai planuoja visos savaitės apsipirkimus, dalis jų mielai užsuka į prekybos centrą vos kažko pritrūkus. Tačiau ir jiems gali padėti sutaupyti savaitinis „Maxima“ leidinys. Pavyzdžiui, prieš vykdami į parduotuvę, galite pasidomėti, kokios akcijos šiuo metu taikomos viename ar kitame prekybos tinkle ir taip pasirinkti, kur apsipirkti. Tam Jums visai nereikia analizuoti visų prekybos tinklų leidinių, pakanka surasti juos visus vienoje vietoje Pavyzdžiui, www.raskakcija.lt. Vos kelios minutės, ir jau žinosite, kur šiandien vyksite apsipirkti.

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.