Greitas kreditas – tarp galimybių ir įsipareigojimų

kreditaiViešai eskaluojamas minimalaus mėnesinio darbo užmokesčio didėjimas matomas nebent popieriuje. Kainos auga taip greitai, jog, užsukus į parduotuvę, išgaruoja ne tik minėtas priedas – nedaug kas lieka iš viso atlyginimo. Net ir iki minimumo sumažinus savo poreikius, be pinigų apsieiti negali net didžiausias asketas. Greitas kreditas dažnam tampa išsigelbėjimu tada, kai finansinės pagalbos suteikti negali niekas. Tačiau svarbu nepamiršti, jog kreditas, viena ranka pildantis tam tikrus poreikius, kita ranka stipriai spaudžia ir įpareigoja ne tik prieš kreditą išdavusią bendrovę, bet ir patį save.

Greitieji kreditai – finansinis išsigelbėjimas bei atsiveriančios galimybės

Greitas kreditas išduodamas laikantis taisyklių, universalių kiekvienam potencialiam paraiškos teikėjui (amžiaus cenzas, pastoviai gaunamos pajamos, finansinė istorija ir kita), tačiau tikslai dėl kurių kreipiamasi į paskolos teikėją yra individualūs. Pastarieji priklauso nuo asmeninių žmogaus savybių bei susiklosčiusių aplinkybių. Yra žmonių kategorija, kurie skolinimąsi vertina kaip gelbėjimosi šiaudą kritinėje situacijoje (pritrūkus maisto, medikamentų ar nutikus nenumatytai nelaimei). Priešingoje barikadų pusėje stovi asmenys, suvokiantys, jog mūsų gyvenimas yra laikinas, tad reikia džiaugtis šia diena. Kai tam nėra finansinių galimybių, galima tiesiog…pasiskolinti. Nei vienas požiūris negali būti kritikuojamas, svarbiausia suvokti, jog reikia laiku grąžinti turimas skolas.

Greitieji kreditai – įsipareigojimas paskolų bendrovei

Paskolų bendrovėms greitas kreditas yra verslas: klientui, atitinkančiam nustatytus reikalaujamus, suteikiama norimo dydžio  paskola (aišku, proporcinga individualioms besiskolinančiojo finansinėms galimybėms), tačiau pastarasis, padėjęs parašą ant paskolos sutarties, prisiima tam tikrus finansinius įsipareigojimus. Grąžinti turimas skolas reiškia laiku mokėti nustatyto dydžio mėnesines įmokas, kurias sudaro ne tik dalis paskolos sumos, bet ir tam tikro dydžio palūkanos. Sąmoningai vengiant tai daryti, gresia teisinės bei finansinės sankcijos. Suvokiantys prisiimtų įsipareigojimų vykdymo būtinybę, bet dėl finansinių priežasčių negalintys jų išpildyti, turėtų nedelsiant kreiptis į paskolą suteikusią bendrovę ir ieškoti galimos išeities.

Greitieji kreditai – asmeninis įsipareigojimas sau pačiam

Sąmoningas žmogus turėtų suvokti, jog greitas kreditas negali tapti kasdieniu finansinių poreikių tenkinimo įrankiu. Matant, jog nuolat trūksta pinigų, reikia dairytis, ne kur šių pasiskolinti, bet ieškoti galimybių kaip legaliais būdais padidinti pastoviai gaunamas mėnesines pajamas. Darbo keitimas, papildomas darbas, kvalifikacijos kėlimas – tik kelios galimybės šiam tikslui įgyvendinti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.