Kaip pasirinkti virtuvinį komplektą?

virtuvės baldai

Visų pirmą, pačią virtuvę turėtumėte derinti pagal visų namų dizainą. Sužinokite tikslius savo virtuvės matmenis ir užtikrinkite, kad jūsų perkami baldai visur tilptų idealiai. Negalite prašauti nei vienu centimetru. Tai ypatingai svarbu perkant virtuvės spinteles ir stalčius. Kokybiški virtuvės baldai tarnauja 10-15 ar net daugiau metų. Tad nenuostabu, kad populiariausios yra tradicinės šviesių, pastelinių spalvų virtuvės. Modernaus stiliaus mėgėjai dažniausiai renkasi baltą, blizgią virtuvę. Populiarumo nepraranda ir klasikinio ar provanso stiliaus virtuvės. Dažniausiai pasirenkamos neutralios spalvos- balta, gelsva, smėlinė, pilkšva. Pastaruoju metu interjeruose madingos ryškios, sodrios spalvos. Tačiau atsiminkite, kad  virtuvės baldai tarnaus jums daugiau nei dešimtmetį. Todėl rekomenduojama rinktis neutralios spalvos fasadą ir jį paįvairinti ryškiomis  valgomojo kėdėmis ar kitais interjero akcentais, kuriuos lengva pakeisti. Taip baldai neatsibos ir neišeis iš mados.

Svarbus pasirinkimo kriterijus- gyvenamoji vieta

Gyvenantys užmiesčio mame vis dažniau iš virtuvės padaro išėjimus į terasą. Tada norisi, kad virtuvės baldai gražiai  derėtų su terasos baldais, supančia gamta. Virtuvė vis labiau susilieja su gyvenamąja erdve ir daugeliu atveju ji jau virsta socialinio gyvenimo ir bendravimo namuose centru.

Medinės kėdės

Medinės kėdės gali papuošti jūsų namus, suteikti jaukumo ir šilumos. Valgomojo kambaryje namiškiai bei svečiai susirenka ne tik pavalgyti, bet ir pabendrauti, aptarti savo dieną bei ateities planus. Nors valgomojo  stalas laikomas svarbiausiu valgomojo baldu, tačiau jis neteks prasmės, jei jo nepapuošime tnkamomis kėdėmis.

Tinkamas kėdžių dydis                     

Norint sukurti unikalų valgomojo įvaizdį, kartais rekomenduojama kėdes pirkti atskirai nuo stalo, nes išmatavę stalo gabaritus- žinosite, kokio aukščio kėdes pirkti. Būtinai palikite vietos kiekvienoje stalo pusėje, kad susėdę namiškiai turėtų šiek tiek daugiau laisvos erdvės, galėtų laisvai judėti. Valgomojo stalo forma tai pat turi įtakos renkantis valgomojo kėdes. Po ovaliu ar apvaliu stalu yra kur kas mažiau vietos tiek kojoms, tiek kėdėms. Pasirinkite tinkamas kėdes, kurios kai nenaudojamos, lengvai tilptų po stalu.

  1. Svarbu kad būtų galima lengvai valyti, pavyzdžiui nesitikėjau, kad medienės žaliuzės gali būti toks praktiškas sprendimas..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *