Kokią nagų formą pasirinkti?

nagai

Juokaujama, kad vienos didžiausių gyvenimo dilemų iškyla kosmetologės ar manikiūro meistrės kabinete kuomet tenka rinktis kokį manikiūrą darytis, nagų formą, spalvą ar dizainą.Tad pati manikiūro atlikimo procedūra yra atliekama visada pirma pasirenkant nagų formą. Nes tai būtinas žingsnis, norint nusilakuoti nagus. Nuo to priklausys ne tik estetinė nagų išvaizda, bet ir komfortas. Taigi priklausomai nuo jūsų nagų būklės ir ilgio priklausys kokia forma jums būtų tinkamiausia.

Galima rinktis keletą populiariausių nagų formų, pavyzdžiui apvalūs, ovaliniai, migdolo formos, kvadratiniai, kampuoti ovaliniai, smailėjantys, kampuoti smailėjantys, puantų formos nagai. Tad kaip žinoti kokia forma jums labiausiai tiktų ir kaip pasirinkti. Tad trumpai aptarsime kiekvieną iš šių minėtų formų, kam kokia forma būtų tinkamiausia. Taigi apvalūs nagai padeda sukurti švelnų natūralų įvaizdį. Šią formą lengva sukurti, ir jai nebūtina turėti ilgus nagus. Be to jei jūsų nago plokštelė yra plati ši forma tikrai puikiai tiks. Geriausia stengtis atkartoti nago pagrindo linkį ir tuomet bus lengva visus nagus padaryti vienos formos. Jei turite ilgus nagus, tai labai tiks ovalo ar migdolo forma. Tačiau šias formas išgauti yra gana sudėtinga. todėl svarbu kreiptis į profesionalią manikiūro meistrę, kuri turės patirties. Šios formos tikrai netiks jei jūsų nagai yra trumpi. Tačiau galite pasinaudoti nagų priauginimo paslauga. Vidutinio nagams, galima rinktis kvadratinę ar kampuotą ovalinę formą. Be to pastaroji forma puikiai tiks bet kokio ilgio nagams. Smailūs nagai yra labai pretenzingi, nes tokią formą yra gana sunku prižiūrėti. Tam reikalingi ilgi nagai, arba reiktų juos priauginti geliu. Nerekomenduojama darytis akrilinio nagų priauginimo, nes kitaip nagų galiukai bus stori. O jei jums trūksta ilgio tuomet galima rinktis smailėjančią kampuotą arba puantų formos nagus.

  1. aš iš kvadratinės formos perėjau į smailėjančią ovalią. rankos labai moteriškos, patinka.. jau kelis mėnesius su nauja forma, bet negaliu atsižiūrėti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *