Randų plastika Kaune

plactinė operacija

Nors daugeliui yra žinoma frazė, kad „randai žmones puošia“, tačiau šiuolaikinė medicina yra tiek pažengusi, kad tikrai galima neskausmingai pašalinti įsisenėjusius randus, kurie galbūt kėlė kompleksus, ne tik dėl estetinės išvaizdos, bet ir psichologiškai primena apie patirtą traumą.

Plastikos chirurgija gali padėti pašalinti pačius įvairiausius randus, atsiradusius ne tik dėl trauma, bet ir po operacijų. Randai yra šalinami keliais būdais, tačiau vienas populiariausių būdų yra randų šalinimas lazeriu. Būtent jis padeda odai atsinaujinti ir skatina kolageno gamybą. Galima kreiptis ir į mikrochirurgus, kurie preciziškai pašalins seną randą ir jam sugijus, jį panaikins specialiais kremais, kurie padarys randą beveik nepastebimu. Taip pat dėl randų pašalinimo dažnai kreipiasi žmonės, kuomet greitai pasikeičia jų svoris, sutrinka endokrininė sistema ir atsiranda strijos. Tad tikrai yra pačių įvairiausių būdų, kaip galima padailinti savo odos būklę ir taip padidinti savo pasitikėjimą, einant į pirtį ar deginantis pliaže. Ne paslaptis ir tai, kad kiekvienas iš mūsų norime kuo ilgiau atrodyti jaunatviškai ir atitolinti senatvinius požymius. Dėl to randų šalinimas yra labai aktualus, nes jaunystės simbolis yra lygi glotni ir švytinti oda.

Patyrę plastikos chirurgai tikrai puikiai žino, kad pooperaciniai randai būna grubiai susiūti, dėl to randas būna surambėjęs, banguotas ir storesnis nei turėtų būti. Tad, dažnai kreipiasi žmonės po apendicito, atvirų kaulo lūžių ar cezario pjūvio operacijų. Mikrochirurgas, dažnai tiesiog pakeičia rando formą, ir pašalina odos perteklių ar riebalų sankaupas rando vietoje. Tačiau visos randų naikinimo galimybės yra aptariamos su klientu, po konsultacijos ir apžiūros, kaskart pasiūlomas individualus operacijos ir rando gydymo planas. Tad dažnai, kas tinka vienam žmogui, nebūtinai tiks ir jums, nes visi mes esame skirtingi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *