Kokio maisto negalima duoti šunims?

acanaSubalansuota šunų mityba yra augintinio geros savijautos ir ligų profilaktikos pagrindas. Vis dėlto, yra toks milžiniškas šuniui maisto pasirinkimas, kad sunku išsirinkti. Ir žmonių fantazijai ribų nėra. Tad pasitikrinkite ar savo keturkojui neduodate nei vieno produkto iš čia pateikto sąrašo.

Kūdikio maistas

Kūdikio maistelyje nėra visų šuniui reikalingų vitaminų. Taip pat jame gali pasitaikyti svogūnų miltelių, kas šuniui gali sukelti viduriavimą. Jeigu norite šuniui duokite sauso acana maisto. Juolab kokybiškas maistas acana pigiau, nei kūdikio maistelis.

Šokoladas

Šokoladas, sausainiai, cukrus ir viskas kas su juo yra žalingas Jūsų šuniui. Šokolade yra kofeino, taip pat kitų medžiagų, kurios gali sukelti dusimą ir vėmimą. Žinome kaip sunku atsispirti savo augintinio gailioms akutėms. Todėl, jeigu norite palepinti šunį, rinkitės acana lamb & okanagan apple.

Virti kaulai

Virti kaulai sulūžta ir gali sužaloti Jūsų augintinio žarnyną. Todėl jie nėra geras pasirinkimas. Augintiniui reikia mėsos, tačiau turi būti jos subalansuotas kiekis ir puiki kokybė. Tai siūlo prekybininkai, pardavinėjantys acana maistas sunims vilniuje ir visoje Lietuvoje. Beje, acana maistas sunims atsiliepimai yra kuo puikiausi.

Žuvis

Žuvis, o ypač lašiša ir upėtakis yra žalingas šuniui, nors tobulai tinka katėms. Dažnai žuvyje būna tam tikrų parazitų, bakterijų, kurios gali tapti net šuns mirties priežastimi. Virtoje žuvyje šių bakterijų nėra. Kita vertus, šunims netinkamas ir acana katems. Todėl, kad katėms subalansuotame maiste yra proteinų, kurie gali būti žalingi šuniui. Tad, kad ir kokia didelė acana akcija kačių maistui, geriau rinkitės kur yra acana maistas pigiau šuniui.

Pieno produktai

Šunys netoleruoja laktozės. Todėl mažas kiekis pieno nepakenks, tačiau didesnis kiekis gali rimtai pakenkti augintinio žarnyno veiklai. Todėl acana maiste nėra šio baltymo, o acana saugus ir subalansuotas pasirinkimas.

Prie šių draudimų sąrašo būtina pridėti vaisius, slyvas, kurios gali sukelti enteritą. Nerizikuokime šuns sveikata. Rinkimės patikimą šuns maisto gamintoją. Lietuvoje, acana neužleidžia lyderio pozicijų jau kelis metus. Mano virtuvėje pirmenybę turi acana maistas kaune.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *