Mikroautobuso nuoma – patogus pasirinkimas keliaujantiems

mikroautobusu nuomaJei planuojate atostogas svečioje šalyje, tačiau mintis, kad teks derintis prie viešojo transporto grafiko, o ant pečių tempti sunkią kuprinę su visais daiktais, visai nedžiugina, siūlome pagalvoti apie galimybę transporto priemonę išsinuomoti. Didesnėms kompanijoms ar šeimoms su mažais vaikais – mikroautobusai puikus pasirinkimas. Jie erdvūs ir patogūs, juose nesunkiai tilps visa manta, pakaks vietos ir vaiko, ir jūsų pačių pietų miegeliui, tačiau, kaip ir kur išsinuomoti mikroautobusą?

Tie žmonės, kurie dažnai nuomoja automobilius Kaune ar kitame pasaulio taške, jau puikiai žino visas transporto priemonių nuomos peripetijas, tačiau jei jums tai pirmas kartas, gali iškilti nemažai klausimų. Į daugelį jų gali atsakyti jūsų kelionių organizatorius, jei keliaujate su juo. Kelionių agentūra patars kur išsinuomoti mikroautobusą, papasakos apie konkrečios šalies vairuotojų įpročius, reikalavimus ir draudimus vairuotojams.  Visgi, jei kelionę organizuojate savarankiškai, teks šią informaciją susižinoti patiems arba pasinaudoti kitų keliautojų patirtimi.

Pastarasis būdas gerokai paprastesnis. Užkietėję keliautojai savo keliones parašo, dalinasi naudingais patarimais apie čionykštės šalies įpročius, tradicijas, kur galima gerai pavalgyti, kur išsinuomoti mikroautobusą ar kitą transporto priemonę. Visą šią informaciją nesunkiai rasite internete. Reikalui esant, net galite su jais susisiekti ir paklausti patarimo.  Jei nusprendėte viską daryti patys, teks ieškoti informacijos apie transporto nuomos kompanijas patiems, ją taip pat rasite internete. Save gerbiančios užsienio nuomos kompanijos viską detaliai aprašo savo namų internetinėje svetainėje: kiek kainuoja nuoma, kokios nuomos sąlygos ir pan.  Tiesa, reiktų atminti, kad įmonės, kurios nuomoja automobilius Kaune ar kitame Lietuvos mieste ir tos, kurios nuomoja transporto priemones, kokiame Tailande šiek tiek skiriasi, todėl, jei nenorite likti ant ledo, automobilį geriau rezervuoti iš anksto, susisiekti su pasirinkta nuomos kompanija ir viską detaliai išsiaiškinti, kad būtumėte tikri, jog atvažiavę, gausite norimą automobilį.

Viskas išties nėra taip sudėtinga, kaip gali pasirodyti, todėl nekeiskite savo kelionės tikslų vien todėl, kad nedrąsu pirmą kartą nuomotis automobilį kitoje šalyje.  Visur gyvena žmonės ir jie tikrai padės susigaudyti situacijoje.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *