7 geriausi patarimai perkant naują buitinę techniką

Jei jūs planuojate savo namams įsigyti naują buitinę techniką (ypač, jei yra kalbama apie pagrindinius buitinės technikos prietaisus), yra keli svarbūs veiksniai, į kuriuos jūs turėtumėte atsižvelgti. Vadovaudamiesi šiais profesionalaus buitinės technikos serviso https://www.vilniausmeistrai.eu pateikiamais patarimais, galėsite sutaupyti daugiau pinigų, išvengti didelio galvos skausmo ir papildomų nepatogumų.

1. Įsiklausykite į kritiką

Nesvarbu, ar girdite savo draugus, kurie peikia įsigytus buitinės technikos prietaisus, ar vartotojų atsiliepimus jūs randate internete – prieš pirkdami naują buitinės technikos prietaisą, labai didelį dėmesį skirkite kitų žmonių pateikiamiems atsiliepimams ir kritikai. Taip pat galite pasiteirauti savo aplinkos žmonių, kas jų naudojamoje buitinėje technikoje jiems patinka, o apie ką jie galėtų atsiliepti neigiamai. Be to, internete yra daugybė informacinių šaltinių, kuriuose galima surasti vartotojų išsakomą nuomonę.

2. Venkite impulsyvaus pirkimo

Ypač, jei jūs nemėgstate rinktis buitinės technikos prietaisų, labai nesudėtinga pasiduoti impulsyviam pirkimui, nusprendžiant pirkti bet kurį pirmą po ranka pasitaikiusį buitinės technikos prietaisą. Norint išvengti nusivylimo, būtina pasistengti priimti apgalvotą sprendimą, atsižvelgiant į aukštą kokybę, pakankamą funkcionalumą ir jūsų individualų skonį. Tuo tarpu, jei jums sunku suvaldyti impulsyvaus apsipirkimo potraukį, leisdamiesi į naujos buitinės technikos paieškas, kartu su savimi pasiimkite ir šeimos narį ar draugą.

3. Žinokite, ko jums reikia

Galite norėti įsigyti gražiausiai atrodantį buitinės technikos prietaisą ar tą, kuris yra siūlomas su labai didele nuolaida, tačiau visų svarbiausia, kad įsigytas buitinės technikos prietaisas geriausiai atitiktų jūsų individualius poreikius. Pavyzdžiui, jei jūs esate linkę šaldiklyje laikyti daug maisto produktų, net ir pats brangiausias šaldytuvas gali jus nuvilti, jei jame nebus pakankamai vietos šaldytų produktų laikymui. Taip pat didelė skalbimo mašina – džiovyklė gali būti tinkamas sprendimas kai kuriems namams, tačiau jei jūs skalbiate retai ir nedaug drabužių, tokio buitinės technikos prietaiso įsigijimas gali pareikalauti pernelyg didelių investicijų.

4. Atsižvelkite į instrukciją

Prieš įsigydami buitinės technikos prietaisą, galite pažvelgti į jus dominančio buitinės technikos prietaiso naudojimosi instrukciją. Tai ypač svarbu, jei jūs dairotės moderniausiomis technologijomis paremtos buitinė technikos, už kurios siūlomas išskirtines funkcijas gali tekti pakloti nemenką pinigų sumą. Kita vertus, tai gali būti puikus pasirinkimas, jei jums tokių funkcijų iš tikrųjų reikia. Tačiau jei jums reikia tik elementaraus ir bazinio funkcionalumo, tikrai neturėtumėte mokėti už funkcijas, kurių jums nereikia.

5. Atlikite matavimus

Deja, bet kartais net ir pati nuostabiausia buitinė technika tiesiog netinka mūsų namuose. Todėl prieš įsigydami naują buitinės technikos prietaisą, atlikite tikslius matavimus ir palyginkite juos su jums patikusios buitinės technikos modeliais. Šiuo atveju turėtumėte atsižvelgti į visus išmatavimus, t.y. plotį, aukštį ir gylį. Taip pat nepamirškite išmatuoti ir savo namuose esančių praėjimų, kuriais bus nešama nauja buitinė technika.

6. Nepamirškite durų

Kai matuojate buitinės technikos prietaisus ar erdvę, kurioje jie turės stovėti, turėtumėte atsižvelgti ir į jų duris, t.y. kaip jos bus varstomos (ir į kurią pusę). Tai labai svarbu tiek šaldytuvo, tiek ir indaplovės ar orkaitės pasirinkimo atveju. Jūsų įsigyta buitinė technika, kurią jūs naudosite savo namuose, neturėtų jums trukdyti ir lygiai taip pat – naudojimuisi ja neturėtų trukdyti šalia esantys objektai.

7. Pasiruoškite buitinės technikos pajungimui

Kiekvienas buitinės technikos prietaisas turi būti tinkamai pajungtas – tai svarbu tiek skalbimo mašinai ir džiovyklei, tiek ir šaldytuvui, indaplovei ar orkaitei. Prieš pirkdami naują buitinę techniką, turėtumėte pasidomėti, kaip turėtų vykti jos pajungimas (ir ar tam nereikės įsigyti papildomų priemonių). Jei to daryti jums dar niekuomet nebuvo tekę, jums galėtų pagelbėti buitinės technikos taisykla, kurioje dirbantys specialistai profesionaliai pajungtų jūsų įsigytą naują buitinę techniką.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *