Alpakų vilnos šalikai šiltai apgaubia kiekvieną

Kai šąla mūsų kaklas ar pečiai, ieškome to, kas galėtų juos neįtikėtinai sušildyti. Alpakų vilnos šalikai teikia nepaprastai jaukią šilumą – jie yra minkšti ir švelnūs, sušildo net šešis kartus labiau, nei tie, kurie numegzti iš avies vilnos. Taip pat šalikai iš alpakų vilnos palengvina gerklės skausmą, nedirgina mūsų odos bei gali būti neatsiejama stiliaus detalė. Šiame straipsnyje atskleisime kaip išsirinkti alpakų vilnos šalikus. Taip pat pristatysime keturis šalikų surišimo būdus, kurie suteiks Jums žavesio ir pasakysime kokie raštai stilingiausi, atsižvelgiant į dabar vyraujančias šalikų mados tendencijas pasaulyje.

Alpakų vilnos šalikai – kaip juos išsirinkti?

  • Plotis – šalikų plotis labai skiriasi, todėl turėtumėte atkreipti dėmesį į šį parametrą – ypač užsisakydami šaliką internetu. Platūs šalikai suteikia daugiau stiliaus ir mazgų pasirinkimo galimybių, tačiau kai kurie žmonės renkasi siaurus šalikus.
  • Ilgis – labai ilgas šalikas gali būti nepatogus, o labai trumpas – nelabai praktiškas, ypač šaltu oru.  170–180 centimetrų alpakų vilnos šalikų ilgis daugeliu atvejų yra optimalus, nors ir labai didelis. Aukštiems žmonėms tinka ilgesni šalikai, o mažesnio ūgio žmonėms – šiek tiek trumpesni šalikų modeliai.
  • Spalvos ir modelio pasirinkimas – jei dėvite oficialius, dalykinius drabužius, rinkitės vientisos spalvos šaliką, arba jis gali būti dryžuotas ar su mažu geometriniu piešiniu. Spalvos turėtų būti diskretiškos, nelabai ryškios ir tikrai ne laukinės. Populiariausios – pilka, smėlinė, juoda, raudona (nedideliais kiekiais ir nelabai ryški), mėlyna, ruda skirtingi atspalviai, įskaitant rausvus.

Įvairių pločių, ilgių, spalvų ir modelių alpakų vilnos šalikai yra patalpinti mūsų internetinėje parduotuvėje adresu – alpacos.lt

Keturi šalikų surišimo būdai, kurie suteiks Jums žavesio

  • Paryžietiškas mazgas  – paimkite šaliką, sulenkite jį išilgai, apdenkite aplink kaklą, vieną šaliko galą perkiškite per atsiradusią spragą ir sutempkite.
  • Vieno apsukimo mazgas – taip užsirišti šaliką geriausia, kai vilkite sportinį švarkelį. Dera priminti, kad šiuo būdu užsirišę jausitės labai šiltai ir komfortiškai.
  • Laisvas vieno apsukimo mazgas – panašiai kaip vieno apsukimo mazgas, tik užriškite labai laisvai, tarytum neturėjote laiko užrišti šaliką tinkamai.
  • Dviejų apsukimų mazgas  – pradėkite kaip ir su paryžietišku mazgu, tačiau apsukę aplink kaklą šaliko vieną galą palikite ilgesnį, apsukite aplink kaklą jį dar kartą (ne per stipriai).

Kokie raštai  stilingiausi, atsižvelgiant į dabar vyraujančias šalikų mados tendencijas pasaulyje?

Žirneliai, brūkšneliai ir geometriniai raštai.

Apibendrinant, galima teigti, jog alpakų vilnos šalikai sušildo ir gydo kiekvieną. Juos galite įsigyti mūsų tinklalapyje – alpacos.lt.  Užsakymus pristatysime Jūsų pasirinktu būdu. Su šios vilnos šalikais jausitės ne tik šiltai, bet ir stilingai!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *