POS sistemos parduotuvėms darbo optimizavimui

Įmonės, vykdančios pardavimus per dieną turi aptarnauti daugybę klientų ir užtikrinti, kad visi atsiskaitymai vyktų greitai, patikimai ir sklandžiai. Tam reikalingas kokybiškas kasos aparatas. Norint išvengti žmogiškųjų klaidų ir atsiskaitymus modernizuoti, daugybė verslininku renkasi šiuolaikiškus sprendimus. Tai POS sistemos parduotuvėms. Modernūs kasos aparatai praplečia atsiskaitymo galimybes ir palengvina darbuotojų darbą.

Keli vartotojai

Turbūt vienas svarbiausių kriterijų, kuris prideda darbo efektyvumo, kai įmonėje pradedama dirbti su POS kasos aparatais, tai galimybė kiekvienam darbuotojui valdyti savo užsakymus. Tai padeda analizuoti duomenis ir išvengti nesklandumų.

Įprasti kasos aparatai neturi tokios galimybės. Visa suvedama informacija yra fiksuojama, tačiau atpažįstama kaip vieno vartotojo. Tuo tarpu POS sistemos parduotuvėms suteikia platesnes galimybes. Kiekvienas darbuotojas gali prie sistemos jungtis savo vardu ir suvesti užsakymus bei atlikti apmokėjimus. Tai padeda stebėti konkrečių pardavėjų valdomą apyvartą, atsekti, kada ir kur įvyko klaida, jeigu pastebima neatitikimų.

Mažėja klaidų

Dirbant su įprastais kasos aparatais, labai daug priklauso nuo darbuotojų, kurie dirba su aparatu. Aparatas iš esmės užtikrina tik vietą gryniesiems pinigams pasidėti, čekių spausdinimą ir galimybę įvesti į sistemą atsiskaitymus tiek grynaisiais, tiek kortele. Tačiau dirbant su įprastu kasos aparatu, visą informaciją dažniausiai tenka ranka vesti pačiam darbuotojui. Tai išaugina žmogiškųjų klaidų skaičių. Pavyzdžiui, klientas atsiskaitė kortele, o darbuotojas netyčia suvedė į kasos aparatą, kad atsiskaitymas buvo grynaisiais.

Tuo tarpu POS sistemos parduotuvėms leidžia išvengti tokių klaidų. Nes sistema pati atpažįsta apmokėjimą. Aparatas sujungiamas su skaitytuvu ir vos įvykus atsiskaitymui, perduoda informaciją sistemai. Darbuotojui nereikia rūpintis papildomos informacijos suvedimu. Atsiskaitymas atliekamas greitai ir patikimai., Tai daug patogiau nei dirbant su įprastu kasos aparatu.

Lojalumo programos

šiais laikais verslininkai ieško ne tik naujų klientų, bet ir stengiasi kuo ilgiau išlaikyti savo klientus ir paversti juos lojaliais pirkėjais. Tam  prekybininkai kuria įvairias akcijas, lojalumo programas, siūlo dovanų kuponus, daug skirtingų nuolaidų. Visą šią informaciją suvaldyti gana sudėtinga. Ypač, jeigu pardavėjai dirbtų su paprastu kasos aparatu, kur pačiam reikia vesti nuolaidų procentą ir skaičiuoti galutinę sumą apmokėjimui. Be to, paprastas kasos aparatas negali priimti jokių lojalumo kortelių.

POS sistemos palengvina lojalumo programų valdymą. Aparatai priima daug skirtingų lojalumo kortelių, visas jas atpažįsta ir pritaiko skirtingas nuolaidas. Todėl galite savo klientams siūlyti daug įvairių lojalumo akcijų ir įgyvendinti skirtingas nuolaidų strategijas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *