Iš ko gaminami juvelyriniai dirbiniai?

juvelyriniai dirbiniai

Populiariausi taurieji metalai, iš kurių yra gaminami įvairūs papuošalai, juvelyriniai dirbiniai – tai auksas, platina, sidabras. Juvelyriniai dirbiniai iš balto, geltono aukso ar sidabro visuomet buvo ir lieka labai populiarūs. Jaunavedžiai tuoktuvėms dažniausiai tradiciškai renkasi juvelyrinius dirbinius iš geltono, rausvo aukso arba kelių spalvų. Rečiau iš balto aukso ar platinos galimai dėl šiek tiek aukštesnės gaminių kainos. O štai sužadėtuvėms neretai pasirenkami baltojo aukso gaminiai. Visi taurieji metalai yra maišomi su kitais, kad išgauti skirtingus atspalvius. Juvelyriniai dirbiniai iš sidabro išlieka patys populiariausi jaunimo tarpe. Pastebima, kad auksas labiau aktualus brandesnio amžiaus žmonių tarpe.

Šiuo metu taip pat populiarūs juvelyriniai dirbiniai iš kitų metalų, tokių kaip titanas. Tai lengvas metalas, kurį iš tiesų labai mėgsta jaunimas. Taip pat vis daugiau porų, vertinančių paprastumą, pasirenka juvelyrinius dirbinius iš šio metalo ir savo sutuoktuvių žiedams. Titanas puikiai tinka žmonėms, kurie yra alergiški net ir tauriesiems metalams, nes šie nesukelia jokių alerginių reakcijų. Yra ir kitų, ne tokių populiarių medžiagų, iš kurių gaminami juvelyriniai gaminiai. Vis dažniau žmonės pasitelkia savo fantaziją ir išmonę, pageidauja gintaro ar kitų detalių, kurios jiems turi tam tikrą reikšmę.

Žinoma, labai populiarūs juvelyriniai dirbiniai iš aukso ar platinos, inkrustuoti deimantais, įvairiais brangakmeniais ar briliantais. Tokius gaminius rekomenduojama pirkti tik iš patikimų gamintojų bei atstovų. Svarbiausia, kad gaminiai atitiktų tarptautinius bei Lietuvos prabavimo rūmų nustatytus standartus ir būtų kokybiški. Dirbiniai būtinai turi būti paženklinti kokybę įrodančiomis prabomis bei turi turėtų originalumą įrodančius sertifikatus. Ne paslaptis, kad labai dažnai tenka permokėti vien už prekinį ženklą ar žinomą vardą. Todėl kartais įsigyti juvelyriniai dirbiniai iš mažesnių gamintojų, labai netikėtai gali nustebinti gerąja prasme.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *