Kaip išsirinkti studiją fotosesijai?

studija

Fotosesijos pastaruoju metu tapo kone kasdienybe ne tik patyrusių verslininkų, bet ir individualiai dirbančių pradedančiųjų tarpe. Produktų fotografavimas internetinei prekybai, reklaminės fotosesijos ar asmeninės priežastys priverčia mus praverti fotostudijos duris. Nuolatos besinaudojantys fotostudijos nuoma Vilniuje ar kitame mieste, tikriausiai žino pagal ką rinktis fotostudiją. Kur kas sunkiau ieškantiems fotostudijos pirmą kartą. Dalinamės patarimais, į ką vertėtų atkreipti dėmesį.

  • Studijos plotas

Fotostudijos erdvė yra vienas pagrindinių rodiklių, pagal kurį reikėtų vadovautis ieškant geriausio varianto. Fotostudijos ploto pasirinkimas daugiausia priklauso nuo to, kas bus fotografuojama. Juk pavyzdžiui, nedidelių produktų fotografavimui tinkamesnė bus nedidelė erdvė, o tuo tarpu kelių modelių reklaminei fotosesijai bus reikalinga visiškai kitokia fotostudija. Taip pat atsižvelkite į tai, ar bus reikalinga papildoma vieta pasiruošimui.

  • Apšvietimas

Atkreipkite dėmesį kokio dydžio ir iš kurios pusės langai fotostudijoje, pagal tai galėsite spręsti kiek natūralios saulės šviesos bus fotosesijos metu. Taip pat pasidomėkite kokios fotostudijoje suteikiamos dirbtinio apšvietimo priemonės.

  • Baldai

Priklausomai nuo jūsų fotosesijos pobūdžio, pasidomėkite fotostudijos baldų pasiūla. Dauguma fotostudijų suteikia gan platų baldų pasirinkimą.

  • Fonai/ sienelės/ medžiagos

Jei esate numatę koks fonas ar sienelė bus reikalinga jūsų fotosesijai, sužinokite ar jūsų pasirinkta fotostudija turės reikalingos spalvos foną ar medžiagą.

  • Rekvizitai

Dažniausiai profesionalioms fotosesijoms reikalingi ne tik baldai ir sienelė, bet ir kiti rekvizitai, tokie kaip sklaidytuvai ar kitos dekoracijos. Peržvelkite pasirinktos fotostudijos turimų rekvizitų pasiūlą ir kainoraštį. Reikalui esant, pasidomėkite, ar leidžiama fotostudijoje naudoti savo rekvizitus.

  • Kas įtraukta į kainą

Atkreipkite dėmesį, ar nėra papildomo mokesčio už naudojimąsi propsais, pasiruošimo fotosesijai vietą ar kitų papildomų rinkliavų. Taip pat nepamirškite sužinoti fotosesijos nuomos pratęsimo sąlygų, tuo atveju, jei nepakaktų jūsų užsakyto laikotarpio.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.