Kelionių organizavimas baidarėmis vyksta visus metus

 kelionių organizavimas baidarėmisAktyvus laisvalaikis gamtoje mūsų šalyje yra tikrai populiarus. Pavyzdžiui, kelionių organizavimas baidarėmis jau tapo ne tik vasaros pramoga. Tai rodo, kad baidarių fanai nori vis įdomesnių ir ekstremalesnių nuotykių. Todėl ir vėlų rudenį, ir net žiemą vyksta žygiai baidarėmis, nekreipiant dėmesio į šaltesnį orą ir sudėtingesnes plaukimo sąlygas.

Su kiekvienu plaukimu norisi vis daugiau

Dažniausiai pažintis su baidarių plaukimu kiekvienam prasideda nutarus papramogauti su draugais. Pirmieji plaukimai būna trumpesniais ir lengvesniais maršrutais vasaros metu. Juk jaudulio, nežinant kaip irkluoti, kaip valdyti baidarę ir kaip netikėtai neišsimaudyti, pirmam kartui ir taip pakanka. Tokį nuotykį renkasi draugų kompanijos, darbo kolektyvai, siekdami savo laisvalaikį gamtoje paįvairinti nauja veikla. Ir tas nuotykis dažniausiai taip patinka, kad dar tik iškeliant baidares iš vandens po pirmojo plaukimo, visi ima svarstyti, kada plauks vėl. Ir su kiekvienu sekančiu žygiu ieškoma naujų maršrutų. O naujų įspūdžių ir išbandymų galima rasti plaukiant sraunesne upe, pasirenkant maršrutą su kliūtimis, pasiryžtant kelių dienų žygiui.

Didelis baidarių maršrutų pasirinkimas

Kelionių baidarėmis organizatoriai yra puikiai patyrę ir gali pasiūlyti maršrutus pagal kiekvieno poreikius. Papasakoję, kokią patirtį turi žygio dalyviai ir kokio plaukimo pageidautų, gausite kelionių organizatoriaus patarimus ir pasiūlymus. Daug metų baidares nuomojantys profesionalai paprastai žino kiekvieno jų maršruto niuansus, sunkumus, trukmę. Jie ne tik patys praplaukia siūlomais maršrutais, bet mato ir su kokiais iššūkiais susiduria jų klientai. Taigi, didelė patirtis leidžia klientams organizuoti žygius baidarėmis ne tik vasarą. Nes dabar jau vis daugiau žygius baidarėmis pamėgusių žmonių nori savo jėgas išbandyti ir ekstremalesnėmis sąlygomis.

Atvėsus orams plaukti baidarėmis sudėtingiau

Pirmiausia tai išbandymas dėl oro sąlygų. Šaltis, žvarbus vėjas, ledinis upės vanduo reikalauja nusiteikimo ir pasiruošimo. Upės vandeningesnės, jeigu krantuose yra ledo – dar sudėtingiau. Todėl profesionalai sako, kad žiemą baidarėmis plaukia daugiau patyrę žygeiviai, kuriems pavojus išsimaudyti lediniame vandenyje daug mažesnis. Be to, jie jau geriau žino, kaip tinkamai pasiruošti tokiam nuotykiui: šilta, patogi apranga, daugiau atsarginių rūbų ir panašiai. Žiemą plaukti baidare yra ištvermės ir jėgų patikrinimas. Reikia ištverti šaltį, sudėtingą plaukimą, drėgmę. Bet tai išbandžiusieji teigia, kad nuostabūs įspūdžiai to verti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *