Kokią antivirusinę programą pasirinkti perkant kompiuterį?

Perkant naują kompiuterį, ne visada yra tos programos kurias jus įpratę naudoti. Dalis pardavėjų įsigudrinę kompiuterius pardavinėti išvis be operacinės sistemos. Dalis programų yra nemokamos, jas nesunku įdiegti pačiam, už tam tikras teks mokėti metinį mokestį jei norite naudoti kokybiškais įrankiais. Antivirusinės programos lieka lyg ir nuošalyje, nes vartotojai pasikliauja gamintojo instaliuota antivirusine programa. Ne visada ji būna geriausia ir tinkamiausia jums. Ką tokiu atveju daryti?

Informacijos apie antivirusines programas yra daug tereikia mokėti anglų kalbą ir jūs rasite daug straipsnių kurie vertinamos antivirusinės programos. Ten detaliai analizuoja jų privalumai ir trūkumai. Mes šį darbą atlikome už jus ir norėdami sutaupyti jūsų laiką pateikiame svarbiausius argumentus kokią antivirusinę verta įsigyti perkant naują kompiuterį.

Iš anksto įdiegtos antivirusinės programos

Dalis gamintojų iš anksto įdiegtų programų yra niekam tikusios, nes jos apsaugo tik nuo pačių pagrindinių grėsmių, o dažnu atveju yra tik nemokamos 14-30 dienų versijos. Jei norite turėti antivirusinę programą, turite susimokėti. Net jeigu naujojate kompiuterį tik naršymui ar darbui iš namų, gerau turėti patikimesnę apsaugą. Visgi prisijungiate prie internetinio banko, perkate internetu o jeigu dar naudojates belaidžiu internetu viešosiose prieigose, gera antivirusinė programa yra būtinybė.

Tikrieji jūsų poreikiai

Tikriausiai įrodėme, dėl ko jums reiktų iš karto galvoti apie antivirusinės programos įsigijimą perkant kompiuterį. Dabar apie tai ką ši programa turėtų atlikti. Visų pirma labai svarbu kad programa apsaugotų nuo virusų ir kenkėjiškų kodų patekimo į jūsų kompiuterį ir namų tinklą. Skanuoti ji turi ne tik virusus, šlamštą brukančias programėles, bet ir visų virusų tipų apkrėstus failus. Kita neatskiriama programos dalis – ugniasienė, ji saugos jūsų kompiuteri nuo bet kokios kenkėjiškos veiklos iš išorės. Dabar dauguma vartotojų yra įpatę naudotis privačiais virtualiais serveriais, neatskleisti savo informacijos norėdami apsisaugoti ir nuo sukčių ir nuo įkyrios remarketingo reklamos perskekiojimo. Jei svarstote kokią antivirusinę programą pirkti, perskaitykite šį sąrašą dar kartą. Kuo mažiau funkcijų atlieka programa kurią ruošiatės įsigyti, tuo mažiau verta ją pirkti ir vertėtų ieškoti geresnių alternatyvų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *