Privatus šeimos gydytojas

Privačioje klinikoje dirba bendrosios praktikos gydytojai, specialistai, atliekami visi būtini tyrimai, skiriamas gydymas, išduodamos medicininės pažymos. Privatus šeimos  gydytojas teikia pirminę vaikų ir suaugusiųjų konsultaciją, bendrą apžiūrą, bei nustato preminarios ligos diagnozę. Svarbu atsakingai pasirinkti savo šeimos gydytoją, nes jis nuosekliai  seka jūsų sveikatos būklę ir tiksliai žino, kokius tyrimus, kuriuo metu reikia atlikti. Visais atvejais dėl tyrimų skyrimo pacientams sprendžia gydantis gydytojas. Esant indikacijoms, šeimos gydytojas nukreipia pas antro lygio gydytoją specialistą, pvz., ortopedą- traumotologą, kardiologą ir pan.

Šeimos gydytojo paslaugos

  • Bendradarbiauja su visų sričių gydytojais specialistais diagnozuojant ligas.
  • Siunčia atlikti būtiniausius tyrimus t.y. bendrą kraujo, bendrą cholesterolio, elektrokardiogramą.
  • Parenka  tinkamiausią pacientui profilaktiniio sveikatos patikrinimo planą.
  • Išduoda įvairias pažymas, profilaktinio sveikatos patikrinimo suaugusiems ir vaikams gauti į darželį, mokyklą.
  • Išrašo receptus  nekompensuojamiesiems ir kompensuojamiesiems vaistams.

Gydytojai specialistai

Pacientai, turintys šeimos gydytojo ar kito specialisto siuntimą, gali  kreiptis dėl paskirto gydytojo specialisto konsultacijos. Gydytojas specialistas padeda gydančiam šeimos gydytojui kuo tiksliau patikslinti ir parinkti tinkamą gydymą. Pacientus konsultuoja ir gydo aukštos kvalifikacijos įvairių medicininių sričių turintys didelę patirtį gydytojai specialistai. Gydytojai dirba su nauja ir modernia medicininę įranga.

Koks privačių gydymo įstaigų pranušumas?

Esminis privačių gydymo įstaigų pranašumas yra tas, kad už gydymąsi jose, prisirašius prie konkretaus šeimos gydytojo ar turint jo siuntimą, mokėti nereikia, kaip ir valstybinėse gydymo įstaigose. Esminis dalykas yra, ar gydymo įstaiga yra sudariusi sutartį su ligoniu kasa, kuri  apmoka įstaigai už jos pacientams teikiamas paslaugas iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto. Lietuvoje daugėja naujų privačių gydymo centrų, plečiasi jau esamų tinklas. Tokiu  būdu privačių šeimos centrų, turinčių sutartį su ligoniu kasa, yra kone dvigubai daugiau nei viešųjų įstaigų. Kadangi privačiose įstaigose didesnę dalį sudaro darbingo amžiaus gyventojai, tyrimo duomenys rodo, kad tarp jų pacientų daugėja ir  vaikų, nes  pas tą patį šeimos gydytoją dažniausiai lankosi visa šeima.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.