Kokius žiedus dėvi Lietuvos vyrai?

Nors žiedai yra vadinami moterišku papuošalu, tačiau šiuo metu dizaineriai siūlo tikrai labai daug modelių, kurie puikiai tinka ir vyrams. Svarbiausia, kad rinkoje siūlomi žiedai – gali būti ir universalūs. Dėl to nereikia per daug prisišlieti prie lytiškumo, rinktis reikia tokius, kurie patinka kiekvienam žmogui labiausiai.

Nors vyriški žiedai nėra labai populiarūs ir jų rinkoje nėra itin daug, tačiau džiugu, kad šie juvelyriniai dirbiniai vis labiau plinta. Ir kalbame tikrai ne tik apie vestuvinius žiedus, kurie dažniausiai klasikiniai, neutralūs, derantys su moteriškais.

Mėgstamas masyvumas

Dažniausiai vyrai renkasi masyvius žiedus. Rinkoje galima rasti ir paprastesnius, plonesnius, tačiau tokie perkami rečiau. Masyvumas dažniausiai siejamas su vyriškumu. Tai patinka vyrams. Ypač tiems, kurie dėvi žiedus ir jiems tarsi norisi išlaikyti tą vyriškumo aspektą.

Vis dažniau pasirenkami su akmenimis

Taip pat mėgstami tokie žiedai, kurie yra puošiami akmenimis. Vėlgi, šiuo metu dažniausiai mėgstami gana masyvių akmenų žiedai. Ne paprasti, ne cirkonis, tačiau brangakmeniai. Jie ne tik suteikia daugiau solidumo, tačiau ir puošia, gali padėti vyrui daugiau savimi pasitikėti ir tuo pačiu parodyti savo galią.

Auksas – klasika

Kad ir kokio stiliaus žiedai vyrams labiausiai patinka – svarbiausia investuoti į klasiką, kadangi ji dažniausiai universali ir tinka bet kokiu atveju. Klasika tai yra geltonas auksas, tačiau tinka ir bet koks kitas. Šiuo atveju svarbiausia yra gera kokybė, kadangi galiausiai ji atsiperka visomis prasmėmis.

Perkama internetu

Pirkti žiedus bei bet kokius kitus juvelyrinius gaminius šiuo metu galima ir internetu. Tokiu atveju kiekvienas randa tai, kas jam labiausiai patinka, o dažniausiai perkant iš virtualių prekybos vietų galima kur kas paprasčiau pamatyti akcijas. Tai leis sutaupyti, tačiau pati kokybė bus geriausia. O tokiu atveju ir žiedus dažniausiai dėvėti bus maloniau.

Gražus papuošalas gali padėti kasdieninį stilių padaryti kur kas įmantresniu. Dėl to nereikia bijoti. Reikia bandyti. Ir galbūt tai vyrui suteiks daugiau pasitikėjimo savimi, jis pamils smulkmenas, kurios puošia, kurios džiugina, kurios leidžia atrodyti kitaip nei visi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *