Korpusinių baldų gamyba – kaip suprojektuoti virtuvinius baldus?

virtuvės baldai

Korpusiniai baldai – tai bene daugiausiai vietos namuose užimanti baldų rūšis, kuri atlieka svarbiausias funkcijas. Erdvė, kurioje niekaip neišsiverstume be korpusinių baldų – virtuvė. Daugelis gyventojų sutinka, kad tai pati svarbiausia vieta namuose, todėl jos įrengimui skiriamas ypatingas dėmesys. Nepaisant to, kokius sprendimus žmonės renkasi kitų kambarių baldams, virtuvė yra ta vieta, kuriai labiausiai reikalinga korpusinių baldų gamyba pagal užsakymą. Tai leidžia baldus projektuoti pagal savo asmeninius poreikius ir funkcionaliai išnaudoti kiekvieną laisvą centimetrą. Kad virtuviniai baldai būtų suprojektuoti protingai, svarbu apgalvoti kiekvieną smulkmeną. Net jei tam samdote specialistus, būsite jų užsakovas, kuris patvirtins arba prašys keisti projektą, todėl dalinamės keliais naudingais patarimais, kurie padės jį įvertinti tinkamai.

Įvertinkite patalpos dydį

Pirmas dalykas, į kurį turite atsižvelgti, jei pasirinkote korpusinių baldų gamybą virtuvei – jos dydis. Nuo to priklausys, kiek vietos galėsite skirti kiekvienai funkcinei daliai. Išmatuokite būsimos virtuvės aukštį, plotį, langų, palangių aukštį, elektros ir vandens mazgų vietas. Jei virtuvės erdvė pakankamai didelė – galėsite nesunkiai suplanuoti visų zonų išdėstymą, tačiau didesni iššūkiai laukia norinčių įrengti nedidelę virtuvę. Tokiais atvejais negalima palikti nė vieno laisvo lopinėlio ir baldus projektuoti taip, kad jie maksimaliai išnaudotų turimą vietą.

Apgalvokite asmeninius poreikius

Kai jau žinote realią situaciją dėl kambario dydžio, pats metas sudėlioti savo įpročius, pagal kuriuos bus derinami virtuviniai baldai ir jų gamyba. Pavyzdžiui, apgalvokite, ar daug laiko praleidžiate virtuvėje, ar mėgstate gaminti. Ar turite didelę šeimą, ar gyvenate vieni. Ar mėgstate kaupti maisto atsargas šaldytuve, ar apsipirkinėjate tik kelioms dienoms į priekį. Kiek daug prietaisų naudojate ir kiek kištukinių lizdų reikės, kad galėtumėte gaminti be rūpesčių. Ar virtuviniai baldai reikalingi tik maisto ruošai, ar virtuvė yra pagrindinė susibūrimų vieta ir ją reikia paruošti svečiams. Atsakę į šiuos ir daugelį kitų smulkių, kasdienę buitį apimančių klausimų, būsite tikri, kad virtuviniai baldai tarnaus jums, o ne atvirkščiai.  

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *