Lietuvių pamėgti vandens batutai įvairioms progoms

Pastaruosius kelis metus vandens batutai Lietuvoje labai išpopuliarėjo. Kasmet atsidaro vis nauji jų parkai įvairiuose miestuose ant vis daugiau vandens telkinių. Šiltuoju metų laiku nėra nieko geriau kaip pramogos, kurios leidžia šiek tiek atsivėsinti. Galbūt todėl batutai ant vandens taip išpopuliarėjo. Šiandien batutų parkai siūlo itin platų paslaugų pasirinkimą ir kviečia atvykti ne tik laisvalaikiui, bet ir švenčių ar renginių metu.

Ir vaikams, ir suaugusiems

Vandens parkas – puiki vieta laisvalaikiui įvairaus amžiaus žmonėms. Batutų kliūčių ruožai parengti taip, kad jie yra tinkami tiek vaikams, tiek suaugusiems. Todėl čia laukiami įvairaus amžiaus žmonės. Batutų kliūčių ruožas sudarytas iš pripučiamų kliūčių, sūpynių, čiuožyklų ir kitų elementų. Pagrindinis pramogos tikslas – įveikti visą ruožą kuo greičiau. Svarbiausia – nebijoti sušlapti.

Tinka visoms progoms

Vasarą šventes norisi švęsti gryname ore mėgaujantis gaiva. Todėl kiekvienais metais populiarėja įvairios pramogos atvirose erdvėse. Vandens batutai – vieni iš tokių. Vandens parkuose galima švęsti įvairias šventes. Pavyzdžiui, labai populiarūs čia yra vaikų gimtadieniai. Galima netgi surengti varžybas, o po jų čia pat surengti nedidelę iškylą ir pasimėgauti vaišėmis.

Suaugusiųjų šventės tai pat populiarios vandens parkuose.  Kaip ir mažieji, taip ir suaugę mielai čia švenčia gimtadienius ir pramogauja vandens parke ne tik ant batutų, bet ir plaukiodami nuomojamais laivais ar išbandydami save ant vandenlenčių. Taip pat labai populiaru vandens parkuose švęsti mergvakariu sir bernavakarius.

Pasirūpinkite saugumu

Vandens batutai yra labai smagi pramoga, tačiau labai svarbu, kad pramogaujant neprarastume budrumo ir pasirūpintumėte savo saugumu. Kiekvienam lankytojui vandens batutų parke yra suteikiamas visas instruktažas apie tai, kaip saugiai pramogauti parke. Labai svarbu laikytis saugumo taisyklių, kad nesusižeistumėte ir nesužeistumėte kitų parko lankytojų. Pavyzdžiui, neskubėkite bėgdami per kliūtis, nes paslydę ant šlapios dangos galite susižeisti. Taip pat labai svarbu laikytis saugių atstumų ir nesistumdyti ant kliūčių. O laukiant eilės ant čiuožyklų, nuo jų leistis tik tuomet, kai prieš tai nučiužęs lankytojas jau nuplaukė į šoną.

Parke būtina dėvėti gelbėjimosi liemenę, kuri apsaugos, jeigu įkristumėte į vandenį. Su ja judėti bus kiek sudėtingiau, tačiau jausitės daug saugiau. Kiekvienas lankytojas pasirašo sutikimą dėl dalyvavimo šiame atrakcione, tad už savo saugumą esate atsakingi patys.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.