Mitai ir tiesa apie grafikos dizainerius

Šiandien be grafinio dizaino negali išsiversti nei vienas verslas, o tai reiškia, kad atsiranda ir labai didelė grafikos dizaino paslaugų paklausa. Būtent dėl šios priežasties bėgant metams atsiranda ir daug mitų, kuriais ima vadovautis kai kurie vartotojai. Taigi, šiandien pasistengsime keletą iš jų išsklaidyti.

Grafikos dizaineriai yra labai turtingi

Daugybė žmonių mano, kad grafikos dizaineriai visuomet uždirba labai daug pinigų. Jie yra įsitikinę, kad grafikos dizainerio darbas jiems akimirksniu padės susikrauti didžiulius turtus, tačiau tai yra labai toli nuo realybės. Žinoma, patyrę grafikos dizaineriai, kurie savo patirtį skaičiuoja ne vieneriais metais ir yra puikiai žinomi, gali uždirbti pakankamai daug pajamų, tačiau tiesa ta, kad lygiai tą patį būtų galima pasakyti ir apie bet kurios kitos srities atstovus. Ši rinka yra labai konkurencinga, o tai reiškia, kad anaiptol ne kiekvienas sugeba užsidirbti daugybę pinigų.

Grafikos dizaino kūrimas tetrunka kelias minutes

Visų pirma reikėtų pabrėžti, kad kiekvienas grafikos dizaino darbas yra kompleksinis ir jis reikalauja daugybės laiko bei atsidavimo. Tačiau nepaisant to, šiomis dienomis ne vienas žmogus yra įsitikinęs, kad grafikos dizaino projektų įgyvendinimas reikalauja vos kelių minučių. Todėl nenuostabu, kodėl grafikos dizaineriai vengia užsakymų, kuriuos klientai apibūdina kaip „tetruksiančius vos kelias minutes“. Kuo sudėtingesnis dizainas, tuo daugiau laiko jam reikia, todėl visuomet reikėtų būti kantriems ir neskubinti savo pasirinktų grafikos dizainerių.

Grafikos dizaineriai gimė kūrybiškais žmonėmis

Labai dažnai galvojama, kad kiekvienas grafikos dizaineris iš prigimties yra kūrybingas žmogus. Tačiau iš tikrųjų taip nėra. Tai yra tik dar vienas mitas. Visų svarbiausia šiuo atveju yra didžiulė patirtis ir pasišventimas šiam darbui. Net jei žmogus yra labai talentingas, tai tikrai nereiškia, kad jis taps puikiu grafikos dizaineriu. Lygiai taip pat žmogus gali būti visiškai netalentingas, tačiau savo didžiulio užsispyrimo, atsidavimo, pastangų ir skiriamo laiko dėka gali tapti nuostabiu grafikos dizaineriu.

Kiekvienas gali būti grafikos dizaineriu

Jei jūs manote, kad kiekvienas gali būti grafikos dizaineriu – labai klystate. Jūs galite tapti grafikos dizaineriu, jei esate atsidavęs šiai sričiai ir skiriate daugybę savo asmeninio laiko bei pastangų, kad galėtumėte ištobulinti savo įgūdžius. Tačiau tai tikrai nereiškia, kad kiekvienas gali tai padaryti. Žmogui gali patikti žvelgti į įvairius grafinio dizaino darbus ir jis gali žavėtis grafikos dizainerių atliekamu darbu, tačiau jam gali stigti tam tikrų gebėjimų, kurie užkirstų kelią tapti geru grafikos dizaineriu.

Grafikos dizainas yra kuriamas tik kompiuteryje

Tai yra dar vienas mitas, kuriuo iki šiol tiki nemaža dalis žmonių. Tiesa yra ta, kad neretai net ir patys didžiausi grafinio dizaino darbai prasideda ant popieriaus, kuomet yra generuojamos idėjos ir bandoma nustatyti, kokie sprendimai galėtų būti tinkamiausi. Be to, yra nemažai papildomų technologinių įrenginių, kurie naudojami kuriant grafinį dizainą.

Grafikos dizaineriai yra IT srities žmonės

Neabejotinai dalis jūsų bent kartą buvote taip pagalvoję, ar ne? Deja, bet tai yra tik mitas. Grafikos dizaineriai nebūtinai turi turėti IT sugebėjimų, kurie padėtų išspręsti įvairias kompiuterines problemas. Grafikos dizaineriai moka naudotis tam tikromis grafiniam dizainui kurti skirtomis kompiuterinėmis programomis, kurias jie pasitelkia savo kasdieniame darbe, tačiau tai tikrai nereiškia, kad kiekvienas grafikos dizaineris būtų sudomintas IT sritimi. Taigi, grafikos dizaino ir IT sritis – tai nėra vienas ir tas pats.

Daugiau apie grafinį dizainą – Doctoridea.lt.

Tags:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.