Moteriškų apatinių mados tendencijos

apatinis trikotazas moterimsNors ir mažai pastebimais žingsniais, tačiau apatinis trikotazas moterims taip pat keliauja mados ratu. Tai madingi vieni dalykai, tai, žiūrėk, jau kiti. Moteriskas apatinis trikotazas, toks, koks jis yra madingas dabar, skiriasi nuo tokio, koks būdavo madingas prieš 10, 20 ar 30 metų. Ką madoje turime šiais laikais?

Senelės apatiniai

Smagu patvirtinti, kad mada iš tiesų keliauja ratu, net kai kalba eina apie tokius delikačius dalykus, kaip apatinis trikotazas moterims. Nes jis tapi pat gali būti keičiamas vienu ir kitu. Taigi, moteriskas apatinis trikotazas dabar madingas toks, koks buvo mamų jaunystėje ar senelių gražiausiomis dienomis. Tai – dideli apatiniai aukštu liemeniu, su gana plačiomis klešnėmis, nepriglundantys, nespaudžiantys, laisvi ir be siūlių, įsiveržiančių į šlaunis. Šią madą paskatino feminizmo ir laisvo pasirinkimo idėjos, todėl dabar apatinis trikotazas moterims gali būti toks pats laisvas ir patogus, kaip ir vyrams.

Viso gero, stringai

Jeigu to dar nesakėte, jau galite pamojuoti dabar bei tarti „sudie“ stringams. Šie anksčiau madingi siauručiai apatiniai dabar jau nebe madoje. Ir jeigu dar pamatysite kur nors sėdinčią moterį iš nugaros su ant šonų ištrauktomis stringų juostelėmis, vadinasi, priešais jus bus tikra ne stiliaus ikona. Dabar moteriski apatiniai turi būti patogūs, o ne veržiantys.

Apatiniai, matomi per drabužius

Dar viena mada – gražus apatinis trikotažas moterims, kuris būtų puikiai matomas per viršutinius drabužius. Tokią madą iš dalies diktuoja ir scenos žvaigždžių pasirodymai įvairiuose apdovanojimuose, renginiuose. Jeigu kažkada tai buvo vulgaru, tai dabar vėlgi laikoma laisvai pasirenkamu dalyku, laisve ir nesurekšminimu. Jeigu turite gražius vienodų spalvų apatinius, kelnaites ir liemenėlę, ant viršaus galite dėvėti permatomą suknelę. Dar prieš keletą metų tai nebūtų buvęs lengvai leidžiamas dalykas, kadangi permatomus rūbus dėvinčios moterys būtų buvę labiau linkusios dėvėti kūno spalvos drabužius. Šiuo atveju ir paprasti, ir seksualus apatiniai moterims internetu gali būti kuo puikiausiai permatomi per drabužius, net jeigu jie kitokios nei rūbas ar nei kūnas spalvos.

Sportiniai apatiniai

Kadangi visame pasaulyje yra itin išpopuliarėję sportiškumo, patrauklaus, laisvo ir judančio kūno kultas, taigi, ir apatinis trikotazas moterims internetu dabar madingas sportiškas. Tai reiškia lengvus,  odai kvėpuoti leidžiančius apatinius, kurių siūlės nesulįs ten, kur nereikia, su kuriais bus iš tiesų malonu ir paprasta judėti. Taip pat tai  bus ir apatinis trikotazas moterims pigiau, nes reikės tik vientisos patogios medžiagos, o ne kokių nors specialių dekoracijų, raukinių, permatomų nėrinių ar kitų medžiagų. Puošnumas atsiranda paprastume.

O kokios madingos spalvos? Čia apribojimų nėra, tačiau pastebėtina, kad sulig močiutės apatinių forma, kartu grįžta ir močiutės apatinių spalvos. Jeigu dabar kurį laiką buvo madingi vienspalviai apatiniai, tai dabar jie grįžta su smulkių gėlyčių raštais, rombais, taškeliais.

Į madą ateina ir itin vaikiškus primenantys apatiniai su vaikiškomis, žaismingomis dekoracijomis, emblemomis. Tačiau apatiniai neturi būti kažkuo nusagstyti ar išsiuvinėti. Jų paviršius turi būti lygus. Visi puošnūs elementai turi būti atspausdinti pačiame kokybiškame audinyje. Ir ne taip, kad kartą išskalbus, visi piešiniai nutrupėtų. Kitaip – viskas turi laikytis net ir daug kartų išskalbus, taip pat viskas turi būti labai tiksliai padaryta. Ornamentika neturi būti „iš akies“, atsikartojantys motyvai madingi, kai jie atsikartoja taisyklingai, simetriškai, tarsi užprogramuotas algoritmas ant kelnaičių medžiagos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.