Naujos statybos butai Vilniuje

Naujo buto pirkimas kiekvienam naujakuriui labai svarbus žingsnis. Renkantis namus, reikia atsižvelgti į labai daug faktorių: pastato vietą, rajono saugumą bei infrastruktūrą. Jaunoms šeimoms labai svarbu ir tai, kad netoli namų netrūktų mokyklų, darželių ir prekybos centrų.

Automobilio parkavimo galimybė – taip pat labai svarbus veiksnys. Dauguma senų butų aikštelių būna perpildytos, todėl automobilius tenka vežti į saugomas, mokamas transporto priemonių aikšteles, o tai jau papildomos išlaidos. Naujos statybos butai Vilniuje paprastai parduodami ir su nemokamu požeminiu parkingu, todėl daugeliui naujakurių – tai didelis privalumas.

Naujos statybos butai Vilniuje mėgstami dėl daugelio privalumų:

  1. nereikalingos jokios papildomos investicijos. Nusipirkus senos statybos butą, paprastai jame nerasite idealaus remonto. Dažnai tenka ne tik nusipirkti naujus baldus ar perdažyti sienas, bet ir keisti vamzdynus ir elektros instaliaciją. Taigi, nors seni butai ir kainuoja pigiau, bet ilgainiui galima patirti ženkliai per daug išlaidų.  Naujos statybos butai Vilniuje parduodami pilnai įrengti ir visiškai nereikalauja jokių investicijų. Tokiuose butuose įrengtos modernios šildymo ir kondicionavimo sistemos, todėl energijos vartojimas labai efektyvus ir pigus.
  2. turi puikiai išvystytą infrastruktūrą ir nemokamą parkingo vietą. Nauji butai statomi taip, kad atitiktų visus šiuolaikinio gyvenimo iššūkius, didelį dėmesį skiriant komfortui ir funkcionalumui. Kiekvienas buto kvadratinis plotas gerai apgalvotas ir pilnai išnaudotas. Balkonai juose būna erdvūs, neretai butuose galima rasti net ir daugiau nei vieną tualetą ar vonią. Strategiškai parenkama ir pati pastato lokacija, kad gyventojams būtų patogu pasiekti artimiausias viešojo transporto stoteles, parduotuves. Šalia visada bus mokyklos, darželiai vaikams. Dažnai prie namo galima rasti uždaras, privačias vaikų žaidimo aikšteles ir, žinoma, visada turėsite, kur pasistatyti savo automobilį, grįžę vėlai po darbų.
  3. galima gauti labai palankius būsto paskolos pasiūlymus. Naujos statybos butams paprastai taikomos geresnės paskolų sąlygos, su nedidelėmis palūkanomis. Prieš pasirinkdami būsto paskolą, sulaukite kelių pasiūlymų iš skirtingų bankų ir tik tada pasirinkite jums geriausią.
  4. tai viena geriausių ilgalaikių investicijų. Naujos statybos butas ne tik puiki investicija į patogesnį šeimos gyvenimą dabar, bet ir gali atnešti pelno jums ateityje, jeigu sugalvosite būstą išnuomoti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *