Pirkti ar gaminti virtuvės baldus pagal užsakymą

virtuves baldai pagal uzsakymaVirtuvė – svarbiausia namų erdvė. Rinkdamiesi šiai erdvei baldus neretai susiduriame su dilema: pirkti naujus ar užsakyti individualiai suprojektuotus. Pagrindinė interjero dizainerių strategija remiasi dviem kriterijais: kokio dydžio Jūsų virtuvė ir kiek lėšų galite skirti jos baldų gamybai. Nuo to ir kaip noriai prisitaikote prie aplinkybių priklauso atsakymas.

Projektuojama ne tik pagal erdvę, o šeimos dydį

Projektuotojai sako, kad virtuves baldai pagal uzsakyma projektuojama ne tik pagal erdvę, bet ir šeimos sudėtį, dydį, gyvenimo būdą, pomėgius ir net ūgį. Tai reiškia, kad virtuves baldai pagal uzsakyma yra pritaikyti Jums, jie sukurti Jūsų patogiam gyvenimui. Todėl niekada nebus galima įsigyti tokių baldų jau pagamintų. Tai reiškia, kad virtuves baldai pagal uzsakyma prisitaiko prie Jūsų, o pirkti jau pagaminti net ir geri virtuves baldai vers patiems prie jos priprasti. Ar esate tam pasiryžęs?

Baldų kaina

Manoma, kad virtuves baldu gamyba kaina visuomet didesnė nei pirktų jau pagamintų. Iš tiesų, jeigu lyginsime lenkiškos kokybės baldus su gaminamais profesionalių baldininkų, taip. Tačiau jeigu lyginsime panašios kokybės produkciją kaina ženkliai nenusveria nei į vieną pusę. Juk jau pagamintas komplektas iš parduotuvės taip pat nėra nurodytos prekių kataloge kainos. Prie jos prisideda furnitūra, tvirtinimo detalės, montavimas ir atvežimas. Skirtumas tik tas, kad virtuves baldai pagal uzsakyma gali tarnauti ir trečdalį amžiaus, o pirkti – greičiausiai džiugins 10 – 12 metų. Juolab, virtuves baldai kaune pigiai gali būti ir pagaminti – tai nėra prabangos klausimas. Tiesiog projektavimo metu priimti praktiški sprendimai gali padėti sutaupyti.

Beje, virtuves baldai pagal uzsakyma kaune, virtuves baldai pagal uzsakyma panevezyje ar virtuves baldai pagal uzsakyma klaipedoje dažniausiai apsiriboja miesto teritorija. Jeigu užsisakysite baldus Klaipėdoje ir norėsite, kad Jums juos atvežtų bei sumontuotų nemokamai į Vilnių, greičiausiai, teks nusivilti. Tad jeigu domina virtuves baldu gamyba kaune ar virtuves baldai vilniuje apsiribokite dizainerių ir gamintojų paieškomis šio miesto ribose, arba sužinokite apie visas kompanijos siūlomas atvežimo ir montavimo sąlygas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *