Koks laikrodis jums netiktų?

laikrodziaiInternete gausu straipsnių apie tai, kaip ką nors išsirinkti, kas prie ko dera ir pan. Ir gerokai mažiau rašinių apie netinkamus dalykus. Šįkart – apie laikrodžius. Juk ne visi laikrodžiai sukurti taip, kad tiktų kiekvienam.

Vyriški, moteriški ir universalūs

Moteris rinksis moterišką laikrodį, vyras – vyrišką. Šiokia tokia išimtis – universalūs aksesuarai, pagaminti orientuojantis į abi lytis. Visgi didžiausią rinkos dalį užima konkrečiai vyrams arba moterims skirtos prekės.

Tad jei esate moteris, jums netiks vyriški laikrodžiai. Jei esate vyras, nesirinksite moteriško. Tačiau abiem atvejais galimas universalus produktas.

Jei esate sportininkas

Jei jūsų darbas ar gyvenimo būdas – kasdienis fizinis aktyvumas, tikriausiai nepirksite solidaus, nepaprastai elegantiško laikrodžio su odiniu dirželiu ir įpareigojančio pasipuošti keturženklę sumą kainuojančiu kostiumu.

Jei dirbate fizinį darbą

Jei įsigysite prašmatnų aksesuarą (brangų, elegantišką) bet dirbate fizinį darbą, pirkinys nelabai pasiteisins. Pirmiausia todėl, kad bus gaila įbrėžti ar kitaip sugadinti. Antra, ne visada bus patogu. Trečia, jei nors kiek domitės stiliumi, tai koks nors kombinezonas ir „Rolex‘as“ atrodys kaip itin keistas derinys.

Laikrodžiai pagal kainą

Įdomu tai, kad laikrodžiai pagal kainą skirstomi į daugybę kategorijų. Uždirbant vidutinį lietuvišką atlyginimą nelabai logiška pirkti nei minėto „Rolex‘o“, nei kito panašios kainos kategorijos šedevro. Taip pat mažai tikėtina, kad dešimtį tūkstančių per mėnesį gaunantis žmogus pirks laikrodį už pusšimtį eurų. Tačiau konkrečios taisyklės nėra, kiekvienas sprendžia pagal save – jei esi turtingas, nebūtinai turi patikti prestižo prekės.

Darbo aprangos etiketas

Bankai ir kitos įstaigos, nustatančios, kokia turėtų būti darbuotojų apranga, nėra eksperimentams palanki aplinka. Vadovybė veikiausiai neliks sužavėta, jei konsultantas į darbą ateis segėdamas pigų ryškų laikrodį su geltona ar rožine gumine apyranke.

Pamąstymai apie dydį

Kai kur galima atrasti minčių, kad laikrodis neturėtų būti per didelis. Pastaruoju metu tokių nuomonių nepasitaiko itin dažnai, bet akivaizdu: ypač didelis, sunkus aksesuaras ant smulkios rankos – tikrai ne visada patrauklus variantas.

Įvairūs variantai

Kaip nesunku suprasti iš ankstesnių pastraipų, yra tam tikri kriterijai, kuriais vadovaujamasi renkantis laikrodį. O atsakant į klausimą, kas netiktų, netgi paprasčiau susiorientuoti. Taip atmetimo principu pasirinkimų ratas tampa kiek siauresnis. Visgi kai kuriais atžvilgiais laikrodžio įsigijimas gana liberalus, pavyzdžiui, tam tikras modelis sukurtas tiek vyrams, tiek moterims. Nors pastaroji tendencija nėra labai dažna, bet tokių reiškinių tikrai pasitaiko.

Laikas atsinaujinti

Jei šiuo metu turite laikrodį, bet norite atsinaujinti, veikiausiai senasis aksesuaras bus kaip atskaitos taškas. Arba ieškosite ko nors panašaus, arba visiškai skirtingo. Tai galima sieti su pastovumu ir, priešingai, pokyčiais.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *