Sausas maistas šunims internetu

Sausas maistas šunimsDauguma šunų augintojų savo šunis šeria sausu maistu, nes taip yra daug paprasčiau užtikrinti visavertę augintinio mitybą. Sausas maistas šunims yra siūlomas gausybės įvairių gamintojų, tad visada galima atrasti, koks maistas labiausiai tiktų jūsų augintiniui. Parinkti tinkamą maistą tikrai nėra labai sudėtinga – tereikia stebėti, kaip jaučiasi jūsų augintinis, kaip tuštinasi, ar jo kailis yra blizgus, ir t.t. Vis dėlto, kartais nėra labai paprasta nuspręsti, koks sausas maistas šunims gali geriausiai pasiteisinti, taigi, ką įvertinti renkant tinkamiausią pašarą?

Galite prašyti mėginukų

Įvairiose gyvūnų prekių parduotuvėse, kuriose  yra parduodamas sausas maistas šunims, galite prašyti mėginukų. Paprastai tai yra nedidelio kiekio sauso maisto maišeliai (dažniausiai – 50 gramų), tačiau tiek maisto paprastai užtenka įsitikinti, ar pašaras šuniui patinka ir tinka.

Ar galima pasikliauti įvairiais gamintojais?

Galima sakyti, kad taip. Skiriasi įvairaus sauso pašaro gamintojų klasė. Pavyzdžiui, Royal Canin, Brit Care, Bubeck, Orijen, ir t.t. yra tikrai patikimi sauso pašaro gamintojai, todėl pirkdami tokį sausą maistą galite būti užtikrinti, kad jis užtikrins visavertę augintinio mitybą. Žinoma, renkant pašarą šunims svarbu atkreipti dėmesį į tai, kokia yra pašaro sudėtis. Didžiąją mitybos raciono dalį turėtų sudaryti mėsa, tad sausas pašaras šunims, kurio sudėtyje yra didelė dalis mėsos, visada yra puikus pasirinkimas.

Ar kokybiškas sausas pašaras brangus?

Šunų šeimininkai, perkantys ekonominės klasės sausą pašarą šunims, gana dažnai teisinasi tuo, kad dideliam šuniui reikia didelio kiekio maisto, todėl perkamas pats pigiausias. Žinoma, tai nėra tinkamas pasiteisinimas. Nesvarbu, kokio dydžio yra jūsų šuo, svarbu užtikrinti tinkamą mitybą. Kokybiškas sausas pašaras šunims jums gali kainuoti dar pigiau nei ekonominės klasės, nes paprasčiausiai jo reikės duoti mažiau. Kokybiškas pašaras yra labiau „koncentruotas“, jame yra nedaug grūdų (arba visai nėra), tad galima būti tikriems, kad pašaro reikės mažiau, o ir išmatų kiekis taps mažesnis.

Sausą maistą šunims reikėtų rinkti itin atidžiai, ir tuomet, jei jums sunku nuspręsti, koks jis galėtų labiausiai pasiteisinti, pasikonsultuokite su pardavėjais – jie tikrai galės duoti vertingų patarimų.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.