Senos ar naujos komercinės patalpos Vilniuje: ką rinktis?

Savo versle pastebite, kad tam tikri kasdieniai procesai stringa? Matote, kad darbuotojai negali atlikti kasdienių darbų dėl netinkamai pritaikytų patalpų? O gal vis atidėliojate plėtrą dėl to, kad Jūsų įmonės patalpose ir taip viskam neužtenka vietos? Jums reikalingos naujos komercinės patalpos Vilniuje ir to nereikėtų atidėlioti.

Kodėl patalpos svarbios?

Tinkamai įmonei pritaikytos patalpos yra labai svarbi verslo dalis. Ir ji gali nulemti Jūsų įmonės rezultatus. Pirmiausia, patogios patalpos leidžia išvengti įvairių trukdžių, leidžia lengviau organizuoti kasdienius procesus., Pavyzdžiui, kai įmonėje vykdoma gamybinė veikla, čia labai svarbu, kad patalpos būtų tinkamai pritaikytos, kad procesai būtų atliekami sklandžiai ir visai įrangai pakaktų vietos. Kartais vien dėl vietos stokos tenka rinktis paprastesnius, brangiau kainuojančius ir prasčiau dirbančius įrenginius.

Be to, tinkamas patalpų pasirinkimas yra labai svarbus ir Jūsų darbuotojams. Biuras turi būti suplanuotas taip, kad kiekvienas darbuotojas turėtų savo darbo vietą, kad biure būtų poilsio, valgymo zonos. Taip pat svarbu suplanuoti atskiras erdves susitikimams, klientų priėmimui.

Kartu Jūsų komercinės patalpos yra ir Jūsų įmonės įvaizdžio dalis. Jeigu kuriate patikimos, šiuolaikiškos, veržlios įmonės įvaizdį, Jums reikalingos naujos komercinės patalpos Vilniuje, kurios būtų šiuolaikiškos, tvarkingos ir atspindėtų jūsų įmonės įvaizdį.

Senos, bet pigios?

Vilniuje, kaip ir bet kuriame kitame dideliame mieste yra daug komercinių patalpų. Kai kurios jos siūlomos senos statybos pastatuose. Kartais verslininkai renkasi tokias patalpas manydami, jog tai yra pigesnis sprendimas. Tačiau tai nebūtinai yra tiesa. Senų patalpų išlaikymas dažniausiai kainuoja daug brangiau nei naujos komercinės patalpos Šnipiškių rajone verslo centre. Taip yra dėl senų inžinerinių sistemų, taip pat senos kartos šildymo sprendimų ir kitų priežasčių. Taip pat dažniausiai tokias patalpas reikia atnaujinti. Tad tiek jų pritaikymas, tiek išlaikymas gali būti net brangesnis nei naujų patalpų moderniame verslo centre.

Naujos ir funkcionalios

Naujos komercinės patalpos Vilniuje vertinamos todėl, jog tai yra erdvės, kurios jau sukurtos verslui. Šiose patalpose galite rasti visur reikalingus sprendimus. Pastatai statomi pagal naujausias tendencijas pritaikant šiuolaikiškas medžiagas, kad jų išlaikymas būtų kuo paprastesnis ir ekonomiškesnis.

Dažniausiai patalpos įrengtos ne tik funkcionaliai, o verslo centras yra pastatytas strategiškai patogioje vietoje, tokioje kaip Šnipiškės. Tai rajonas, kuris yra prie pat centro, lengvai pasiekiamas iš įvairių miesto dalių ir nėra sukaustytas kamščių. Tad tiek Jūsų klientai, tiek darbuotojai Jus lengvai pasieks.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *