Vaikiški drabužėliai – nedeficitinė prekė

vaikiški drabužėliaiDžemperis? Batukai? Kad ir kokie vaikiški drabužėliai reikalingi, verta pasidairyti, kas siūloma George lentynoje. O siūloma nemažai…

Platus asortimentas – gerai ar blogai? O gal neutralu? Kaip manote jūs, skaitytojai?

Tikriausiai sutiksite, kad platus asortimentas parduotuvėse yra šiuolaikinė tendencija. Tai jau kone įprasta. Kai vyresni žmonės pasakoja apie deficitinius laikus, įspūdis toks lyg nusikeltume ne keliasdešimt metų atgal, o į kokius viduramžius. Tad galima pasidžiaugti ne tik demokratine santvarka ar  gerėjančia ekonomika, kylančiais jos rodikliais (bent jau valdžios žodžiais tariant), bet ir dar kai kuo: gausa parduotuvėse, puikaus pasirinkimo galimybe.

Ypač verta aptarti ne rinką apskritai, o tai, kas dedasi skirtingų gamintojų „stovyklose“. Juk vienas gamintojas siūlo keletą produktų, o kitas pateikia ištisą galybę. Visko tiek daug, kad akys raibsta. Nežinia, ką rinktis, kuris variantas geriausias, kuris tik pusėtinas. Kaipgi yra ieškant vaikiškų drabužių? Jauni tėvai pripažįsta, kad prireikus galima įsigyti kone visko. Deja, iškyla šioks toks ne itin pozityvus klausimas. Turbūt jau nutuokiate, apie ką mes čia – apie kainas, kurios ne visada būna patrauklios, ne visada nuteikia maloniai, kartais netgi verčia rimtai pasukti galvą: ką įsigyti, kur pataupyti, ką rinktis, ko nesirinkti…

Taip mąstant verta užsiminti ir apie George. Rodos, paprastas žodis, lengvai įsimenamas vardas, sudarytas iš kelių raidžių. Na, gerai, viskas aišku. Bet kuo čia dėtas šis pavadinimas? Ogi štai kuo: George siūlo platų pasirinkimą. Prekės ne tik kokybiškos, bet ir stilingos. Jei norite, kad jūsų mažylis būtų patogiai aprengtas, tikrai rekomenduojama atkreipti dėmesį, kas gero siūloma George lentynose. Galite apsižvalgyti internete – čia minėta produkcija įkainota palankiai. Pirkėjui palanki kaina – neblogas sumanymas, tiesa? Tai realus variantas, o ne išgalvota istorija.

Džiaugiamės galėdami tvirtai pasakyti, kad vaikiški drabužėliai anaiptol nėra kokia deficitinė prekė. Iš viso žodis „deficitas“ – ne pats patraukliausias, primenantis nekokias sąlygas, tuštumą parduotuvių lentynose. Džiaugiasi mamos, šypsosi tėčiai (įprasta manyti, kad vyrai, ypač lietuviai, yra kiek santūresni, tad dažniau šypteli nei nusijuokia).

Visgi yra tam tikras supriešinimas, kurio nepaminėjus atrodytų, jog kai kas nutylėta. Ne visais atvejais pakanka pinigų. Kartais tenka gyventi nuo algos iki algos. Ką daryti? Pasidomėti George drabužiais! Jie ne tik stilingi, ne tik kokybiški. Jie taip pat patraukliai įkainoti. Nėra deficito ar blogų pasiūlymų – taip kalbama apie George prekes. Tarsi papūtus tinkamos krypties vėjui, prekių krepšelis pripildomas, o kaina – lyg už porą daiktų.

Dar šnekama, kad galima sutaupyti perkant komplektukus. Pavyzdžiui, įsigyti trejus marškinėlius – labai pravartu. Ir nebijokite, jie nebus nuobodūs. T. y. dizainas panašus, bet spalvinė gama, tam tikros detalės skirtingos. Rinkinukų yra įvairių. Tai gali būti dviejų dalių komplektukas mergaitei (pavyzdžiui, sijonas ir marškinėliai) ar ketverių berniukiškų marškinėlių pakuotė. Pripažįstamas būdas sutaupyti, bet neaukoti kokybės bei dailaus dizaino. Jei dar kokia nuolaida, mamoms ir tėčiams norisi šypsotis. Šypsosi ir mažieji šeimos nariai.

Smagu, kad šiais laikais parduotuvės dirba nedeficitiniu režimu. Aprūpinti kūdikį paprasčiau (žinoma, rūpesčio nestinga). Piniginės turinys irgi neiššvaistomas, jei tik esate susipažinę su patikimų gamintojų apranga.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *