Ekspertų patarimai padangų keitimo sezonui artėjant

padangosArtėjant žiemai būtina pagalvoti apie tinkamą transporto priemonės paruošimą šaltajam metų sezonui. Vienas svarbiausių darbų – įsigyti kokybiškas, žinomo gamintojo padangas ir laiku jas pakeisti. Ekspertai vieningai sutinka – padangos yra svarbiausias saugaus eismo kriterijus. Tiesa, padangų keitimo sezonui artėjant daugelis pirkėjų susiduria su esminiu klausimu – kaip nepasimesti gausioje padangų pasiūloje ir pasirinkti tinkamą produkciją, užtikrinančią ilgalaikę ir patikimą eksploataciją?

Kodėl būtina įsigyti žiemines padangas?

Net ir pačios geriausios vasarinės padangos negali būti naudojamos žiemos metu. Orams atvėsus ir ant kelio susidarius ledui, vasarinių padangų guma praranda geriausias savo savybes. Deja, praktika rodo, kad nepaisant griežtų taisyklių ir reglamentų apie padangų keitimą vairuotojai susimąsto tik tuomet, kai rytinė kelionė į darbą pavirsta dailiuoju čiuožimu arba, dar blogiau, įvyksta eismo įvykis. Ekspertai primena – jei žiemos metu pateksite į eismo įvykį, kurio metu jūsų transporto priemonė bus su vasarinėmis padangomis, rizikuosite netekti teisės į draudimo išmoką.

Žieminių padangų skirtumai

Ieškodami aukštos kokybės žieminių padangų, rinkitės patikimą ir rinkoje vertinamą pardavėją, pvz., Padangos plius. Taip būsite tikri, kad gausite originalias žinomo gamintojo padangas, kurių eksploatacija neteks nusivilti. Būtina iš anksto pagalvoti, kokio tipo padangas rinksitės: kieto ar minkšto mišinio, o gal dygliuotas padangas? Kieto ir vidutinio mišinio padangos rekomenduojamos miesto keliams, asfaltuotoms ir dažnai valomoms gatvėms. Minkšto mišinio padangos rekomenduojamos vairuotojams, kurie dažnai važinėja neprižiūrėtais, apsnigtais, užpustytas ir apledėjusiais keliais. Šios padangos yra puikus pasirinkimas sunkiai pravažiuojamiems takams, tačiau yra gana slidžios, naudojant jas ant šlapio asfalto. Dygliuotos padangos siūlomos itin sunkiai pravažiuojamiems užmiesčio keliams. Tai puikus pasirinkimas važiuojant ledu. Iš kitos pusės, jos nelabai tinkamos asfaltuotiems keliams, be to, pasižymi gan prastu triukšmo ir kuro sąnaudų lygiu. Jei nežinote, kurias padangas rinktis, pasitarkite su šios srities profesionalais – Padangos plius pasiūlymai atitiks individualius pirkėjų poreikius, o ilgametę patirtį turintys konsultantai atsakys į visus jūsų klausimus, padėdami priimti konkrečioje situacijoje tinkamiausią sprendimą. Primename – kad važiavimas būtų saugus ir komfortiškas, būtina rinktis ne tik kokybiškas padangas, bet ir palaikyti tinkamą jų oro slėgį.

Tags:
  1. Nevisada gaunu reikiamos informacijos is ekspertu. Apie padangas naudingos informacijos galiu rasti internete. Dar neteko nusivilti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *