Kiek kainuoja geriausi vestuvių muzikantai?

muzikantai

Vestuvių muzikantai ir vedėjai – tie žmonės, kurie daugiausiai darbo turi šiltuoju metų laiku. Tačiau dažniausiai geri profesionalai ir savo srities žinovai turi užsakymų metams ar net daugiau į priekį. Tad ilsėtis ar atostogauti visai nėra kada. Visgi, planuojant didžiulę svarbiausią savo gyvenimo šventę, daugelis jaunųjų pirmiausiai ima galvoti apie tai, kokie jiems tiktų vestuvių muzikantai, kaina čia dažnai vaidina labai svarbų vaidmenį. Tačiau kaip žinoti, kiek tam skirti ir ko tikėtis?

 

Pigiausias – nebūtinai prasčiausias?

Vestuvių aptarnavimo rinka Lietuvoje plečiasi kasmet, tad natūralu, kad ir kainos kasmet auga. Daugelis žino itin žinomus ir visoje Lietuvoje populiarius vestuvių muzikantus, kurie savo kalendoriuje susiplanavę net po dvejus metus į priekį. Dažniausiai tokie muzikantai atvyksta keliesi, ne retai paruošia ilgą programą su specialiais efektais. Tačiau toks šventės dalyvių linksminimas gali atsieiti ne vieną tūkstantį eurų. Tačiau ar tai reiškia, kad visi kiti muzikantai prastesni? Toli gražu ne. Tiems, kas nori sutaupyti, ieškodamai muzikantų, tikrai yra puikių pasirinkimų. Pavyzdžiui, rinkitės neseniai amatą pradėjusius muzikantus, kurie paslaugas teikia pigiau. Dažniausiai pirmaisiais sezonais pradedantiems profesionalams reikia rekomendacijų ir geros patirtie,s tad jie pasiryžę tikrai kokybišką šventę surengti ir už mažesnę kainą. Pradedantį vestuvių muzikantą su užsidegimu ir noru Jūsų šventę paversti išskirtine galite pasamdyti ir už kelis šimtus eurų.

 

Muzikantas ar DJ`us?

Kai kurie jaunieji, išgirdę frazę vestuvių muzikantai nusipurto, sakydami, jog tokia tradicija jau atgyvena. Jiems vestuvių muzikantai asocijuojasi su pora armonikomis grojančių pagyvenusių dėdulių. Todėl nemaža dalis jaunimo, organizuodami savo šventę, vietoje muzikantų renkasi DJ`aus paslaugas. Žinoma, svarbiausia, kad šventė atitiktų jaunųjų lūkesčius, o visa kita – tik smulkmenos. Tačiau svarbu atminti, kad ne tik už muziką, bet ir už gerą renginio nuotaiką atsakingi vestuvių muzikantai kaina nesiskiriantys nuo DJ`aus paslaugų. Tačiau jie ne tik groja, bet ir linksmina svečius. Daugelis jaunų muzikantų siūlo platų paslaugų komplektą: šventės muzika, vedimas, pramogos ir šokiai iki ryto. viskas – viename.

 

Kaip ieškoti?

Tikra tiesa, kad internetas pilnas įvairių pasiūlymų Jūsų vestuvėms, tad čia surasti tinkamus muzikantus gali būti sunku. Todėl taupykite savo laiką ir ieškokite konstruktyviai. Pavyzdžiui, paslaugų svetainė Paslaugos.lt padeda greitai ir lengvai surasti muzikantus. Tam tereikia pasinaudoti specialia paieška, kuri padeda atrinkti gerai įvertintus ir rekomenduojamus muzikantus. Be to, ji parodys, kurie vestuvių muzikantai, kaina ir paslaugų spektru atitinka Jūsų biudžetą. Kainą galite nurodyti patys, o sistema atrinks Jūsų kriterijus atitinkančius paslaugų tiekėjus. Sutaupysite laiko ir pinigų!

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *