Kodėl LED televizoriai išlieka populiariausiu pirkėjų pasirinkimu?

led televizoriai

XXI-ąjam amžiui sparčiai įgaunant pagreitį, naujos technologijos vis labiau stebina visuomenę… Tačiau ar visada tai, kas labiau pažengę – labiau atitinka vartotojų poreikius?

Nuo pat televizoriaus išradimo, šis laisvalaikio praleidimo būdas tapo vienu iš populiariausių pasaulyje, todėl technologijos raida puikiai atsispinti būtent šių prietaisų tobulėjime: nuo kineskopinių televizorių iki skystųjų kristalų ekranų, iki kvantinių taškų technologijos. Vis dėl to, visuomenė renkasi aukso viduriuką ir populiariausiu pasirinkimu išlieka led televizoriai.

Į ką reikia atsižvelgti renkantis televizorių? 

  • Kur televizorius stovės. Nuo to priklauso kokios įstrižainės televizorių pasirinkti. Kuo didesnis ne visada reiškia geresnis. Taip pat, svarbu prisiminti, kad tai interjero dalis.
  • Vaizdo kontekstas. Ar tai bus įspūdingo namų kino dalis – ar ekranas skirtas prezentacijomis. Būtina atkreipti dėmesį kas prie jo jungsis, ar tai patenkins jūsų poreikius, o gal sukels nereikalingų sunkumų?
  • Garso kokybė. Bet kokiu atveju, ieškokite televizoriaus su gera garso sistema.

Kas yra QLED? 

QLED – naujausia televizorių kvantinių taškų technologija, kuri LCD televizoriams suteikia didesnį ryškumą ir spalvų gausą. Kai kurių televizorių ekranai yra šiek tiek išlenkti, kas suteikia matymo kampus žiūrint iš abiejų šonų ir sukuria 360 laipsnių efektą. Kvantinių taškų technologija kuriama ypatingai mažų “nano” kristalų pagalba. Jie užtikrina platesnę spalvų paletę ir didesnį šviesumą. Neorganiniai kvantiniai taškai padeda išvengti išdegimo problemų ir ilgiau išlieka, nei technologija, naudojama led televizorių gamyboje. Šių televizorių kainos gerokai pralenkia LED televizorių ir yra daug išraiškingesni abejomis prasmėmis – ekrano raiška ir savo dydžiu bei dizainu. Portalas Kainos.lt suteikia galimybę palyginti QLED televizorių dizainus ir parametrus ir įvertinti jų kontrastą su kitais modeliais.

LED televizorių privalumai

Taigi, kodėl led televizoriai vis dėl to išlieka labiausiai perkami? Dėl savo praktiškumo. LED tai yra elektroniniai elementai, šviesos diodai, naudojami kaip šviesos šaltinis skystuosiuose kristalų ekranuose. Dėl šios ypatybės, šie televizoriai skiriasi nuo LCD tik galiniu apšvietimu. LED lemputės yra mažesnės nei tos, naudojamos kituose, labiau pažengusiose televizorių technologijose, todėl yra daug taupesnės. Vienas didžiausių led televizorių privalumas yra mažas elektros energijos kiekio sunaudojimas. Nors galima teigti, jog jų vaizdo kokybė yra prastesnė nei QLED, šiais laikais kokybė priklauso ne nuo televizoriaus parametrų, bet nuo prijungtų įrenginių. Jų dėka, vaizdo konteksto kokybės skirtumai beveik nepastebimi.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *