Kodėl nekalbate angliškai?

anglų kalbos kursaiAnglų kalba labai populiari, ja susikalbėti galima įvairiose pasaulio vietose. Vis dar stringa kai kurie žodžiai, o gavę klausimą nežinote, kaip atsakyti? Kodėl taip yra? Kodėl nekalbate angliškai? Atsakymai pateikti interneto svetainėje http://www.kolibriometodas.lt/.

Trejetas priežasčių

Išskiriamos trys pagrindinės priežastys, kodėl anglų kalba neįsisavinama.

Pirmoji priežastis elementari ir kartu skatinanti pamąstyti. Tradicinių mokymų trukmė nemaža. Skiriama gana daug laiko – ne mėnesius, o metus, bet rezultatas vis tiek nedžiuginantis.

Sudėtingumas ir nuobodumas – antrasis aspektas. Atrodo, kad visur vien gramatika. Nelabai įdomu, nelabai norisi mokytis.

Neefektyvumas – dar vienas žodis šiame priežasčių ieškojimo kelyje. Vieną dieną šį tą išmoksti, o kitą dieną supranti, kad prisimeni tik kokį penktadalį. Ką gi, tenka mokytis iš naujo.

Neigiamas nusiteikimas

Kadangi rezultatas neartėja arba artėja pernelyg lėtai, užplūsta neigiamos emocijos. Nusprendžiama pasiduoti, į galvą lenda tokios frazės kaip „anglų kalba ne man“, „mano atmintis nekokia“, „aš negabus kalboms“ ir t. t.

Tačiau yra sprendimų, kurie ne tik efektyvūs, bet ir pozityvūs. Štai „Kolibrio metodo“ nauda įsitikino žmonės iš visos Lietuvos. Jei norite sužinoti daugiau, galite apsilankyti adresu http://www.kolibriometodas.lt/. Čia aprašomi svarbiausi dalykai, be to, pateikiama informacija apie organizuojamus kursus.

Kodėl nekalbate angliškai?

Minėtos priežastys (nemaža trukmė, sudėtingumu alsuojantis nuobodulys, neefektyvumas) – tai aiškios nuorodos, kodėl užsienio kalba vis dar neperprantama. Ką daryti? Gal prisipirkti daugiau vadovėlių? Gal imtis daugiau gramatikos užduočių? Iš pirmo žvilgsnio mintys logiškos – jei nesiseka, reikėtų labiau pasistengti. Visgi iškart atsiranda prieštaravimas – jei kartojami nepasiteisinę metodai, sėkmė nesiteiks apsireikšti.

Patikslinkime

Dar kartą patikslinkime tai, ką aptarėme. Kad būtų aiškiau, įvardysime punktais.

  • Yra trys priežastys, nutolinančios tikslą. O tas tikslas – išmokti anglų kalbos.
  • Viena iš priežasčių – ilga tradicinių kursų trukmė.
  • Kita priežastis – neišvengiama nuobodulio, o ir šiaip visa ta gramatika atrodo komplikuota.
  • Dar vienas aspektas – tradicinių mokymosi metodų neefektyvumas.
  • Kai mokymasis lėtas, entuziazmo nėra labai daug.

Štai kiek aktualių dalykų. Savaime suprantama, kad neveiksmingas mokymasis – ne tas scenarijus, kurio pageidautumėte.

Galite ir toliau neefektyviai „kalti“. Arba pasinaudoti sukaupta išmintimi ir pasitelkti į pagalbą „Kolibrio metodą“. Kuris variantas priimtinesnis? Atsakymo tikriausiai nereikia toli ieškoti.

Susipažinus su „Kolibrio metodu“ klausimas „Kodėl nekalbate angliškai?“ pavirsta teiginiu: „Išmokti užsienio kalbos – lengva ir neužima gausybės laiko.“

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *