LED šviestuvai – kokybiškas ir taupus pasirinkimas

LED šviestuvaiJau kurį laiką žmonės nė nekvestionuoja LED šviestuvų pasirinkimo namų, komercinių, visuomeninių ar kitų patalpų įrengimui. Toks apšvietimas pasitarnauja tiek vidaus, tiek lauko interjerui ir yra itin ilgaamžis, todėl padeda sutaupyti nemažai laiko ir kaštų. Vis dėlto ne visi žmonės gerai suvokia, kaip veikia LED šviestuvai ir kokios gerosios jų savybės yra taip vertinamos tarptautiniu mastu. Siūlome susipažinti su LED apšvietimo sistema ir nauda.

LED šviestuvai veikia šviesos diodų pagalba. Jų paskirtis – skleisti šviesą. Šviesos diodai naudoja iki 12 kartų mažiau energijos nei įprastos kaitrinės lemputės ir yra kur efektyvesni nei fluorescencinė. Pagal naujausias technologijas pagamintų LED lempučių veikimas gali siekti iki 50 000 darbo valandų. Tai net 5 kartus daugiau nei tikrą evoliuciją apšvietimo pasaulyje kadaise sukėlusių vadinamųjų taupiųjų lempučių.

Dar viena puiki šviesos diodų savybė yra ta, jog jie nemirga. Ši savybė labai svarbi darbo aplinkoje, nes padeda susikoncentruoti, išvengti akių pervargimo. LED šviestuvai saugūs naudoti, nes jų lemputėse nėra gyvsidabrio, o tai sumažina pavojų pakenkti aplinkai, LED apšvietimas draugiškesnis gamtai.

LED šviestuvai pasižymi kokybe bei draugiškumu aplinkai ir todėl, kad nespinduliuoja ultravioletinių ar infraraudonųjų spindulių. Išskirti galima tik tuos atvejus, kuomet apšvietimas jau gaminamas specialiai šiam bangų diapazonui. Jie taip pat yra be galo ekonomiški bei vartoja itin mažai elektros energijos, todėl galite maksimaliai sumažini išlaidas, kurias įprastai skiriate apšvietimui. Jei žvelgtume iš globaliosios pusės, mažindami energijos sąnaudas bei išlaidas, taip pat mažinate į atmosferą patenkančio anglies dvideginio kiekį, todėl LED šviestuvai ir vėl pasitarnauja kaip aplinkos saugotojai. Tai daryti padeda ir LED šviestuvų ilgaamžiškumas, kuris įtakoja tai, jog šių lempučių nereikia dažnai keisti. Taip sunaudojama mažiau gamtos išteklių, skiriamų lempučių gamybai, aplinka mažiau šiukšlinama panaudotomis šviestuvų dalimis.

Tad jei jums svarbi jus supanti aplinka ir esate linkę rinktis ekonomiškus, komfortą užtikrinančius sprendimus, pats metas įprastas lemputes keisti į šviesos diodus. LED šviestuvai ir platus jų pasirinkimas jūsų laukia vienoje didžiausių internetinių parduotuvių, siūlančių apšvietimo sistemas Lietuvoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *