„ Protingi apatiniai“ – kas ir kodėl kuria apatinį trikotažą su įmontuota elektronika?

apatinis trikotažasŠiuolaikiniame pasaulyje sukurta daug įvairių „protingų“ daiktų, tokių kaip: smart laikrodis, smart avalynė, išmanieji telefonai bei planšetais ir t.t. Įvairios naujienos, taip vadinami „gadžetai“ diegiami įvairių kompanijų ir į apatinį trikotažą. Papasakosime apie įdomiausias inovatyvias apatinio trikotažo naujienas.

Kompanija Microsoft 2013 metais pristatė liemenėlę, kuri turėjo padėti nustatyti persivalgymo problemos priežastys, susijusias su stresu. Tam liemenėlėje buvo įdėti davikliai, kurie matavo širdies ritmą, stebėjo prakaitavimą stresinėse situacijose. Kompanija Spinali Design pristatė protingą maudymosi kostiumėlį, kuris buvo sukurtas dėka saulėje nudegusios moters. Maudymosi kostiumėlis taip pat turėjo specialius daviklius, kurie išmaniajame telefone patars, kada atėjo laikas pasislėpti pavėsyje arba pasinaudoti kremu nuo saulės. Kompanija Ravijour – pristatė moterišką liemenėlę, kuri atsisegdavo tik tuo atvėju, jei apatinio trikotažo savininkę tikrai įaudrino jos partneris.  Victoria‘s Secret taip pat prisatė „protingus apatinius“ – tai sportinė liemenėlė su specialiais davikliais, kurie padeda stebėti pasiekimus bei savijautą sporto metu.

AiQ Smart Clothing Bioman kompanija taip pat prezentuoja „protingą“ apatinį trikotažą, o tiksliau sportinę liemenėlę moterims. Liemenėlių modeliai turi integruotus daviklius, kurie padeda sekti organizmo veiklą bei moters savijautą, o apdorota informacija patenką į savininkės išmanųjį įrenginį. Žmonėms, kurie kenčia nuo nugaros skausmų – taip pat gali pagelbėti išmanusis apatinis trikotažas: inžinierių komanda sukūrė apatinį trikotažą, kuris dalinai pašalina nugaros apkrovą. Tokie apatiniai atrodo kaip kostiumas, pagamintas iš neilono, lykros bei poliesterio. Kostiumo dalys saugiai sujungiamos specialiais dirželiais, juosmens dalyje yra natūralus kaučiukas. Toks apatinio trikotažo komplektas yra valdomas išmaniuoju telefonu, o įjungtas gali būti spustelėjus krutinę. Tai leidžia naudoti pagal paskirtį šiuos apatinius tik tada kai to tikrai reikia. Aktyvuoto  Įvairios kompanijos pristato vis daugiau išmaniojo apatinio trrikotažo, kuris tikrai gali palengvinti mūsų kasdienybę.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *