Pasakyk savo mėgstamiausią rūbą, aš pasakysiu kas Tu

drabuziaiApranga išduoda ne tik  mūsų užimamas pareigas, skonį, materialinę padėtį, bet ir hobius, svajones. Ką Jūsų rūbai sako apie Jus? Kaip išmokti skaityti aplinkinius pagal Jų stilių? Psichologai skirsto žmones į tris charakterio tipus: seksualusis, super tėvelis(mamytė), kolekcininkas.

Seksualusis

Šio tipo žmogui drabuziai yra dar viena priemonė išreikšti savo seksualumą. Dažnai jie pastarąjį painioja su grožiu, o seksą sutapatina su meile. Šio tipo atstovėms drabuziai moterims is anglijos turi būti pabrėžiantys visus privalumus, t.y. trumpi sijonai arba siauros kelnės, suknelės, aukštakulniai net šiukšles išmesti, net už kilometro šviečiantis raudonas lūpdažis. Šio tipo drabuziai internetu vyrams pabrėžiantys jų vyriškumą, t.y. siauri marškinėliai, kelnės, dvi valandos prie veidrodžio šukuosenai ir kvepalai. Po visu tuo slepiasi žmonės, kurie nėra linkę gilintis į save, jie tiki, kad turi ir kitų privalumų, tačiau vaikystėje buvo giriami už grožį, arba, atvirkščiai, tai buvo bjaurieji ančiukai.

Superiai

Super tėvelis ir mamytė mieliausiai vilki džinsus ir marškinėlius, sportinę avalynę (tai patogūs drabuziai vyrams ir praktiški moteriski drabuziai internetu). Puiku jeigu žmonėms taip rengiasi pirmaisiais vaikų gimimo metais. Tačiau pavojus slypi, kuomet po pusantrų ar jau švenčiant antrą vaiko gimtadienį ši zona nėra paliekama. Kadangi daugelis paauglių arba turistų taip rengiasi ir tokie superiai neišsiskiria iš minios yra pavojus įstrigti. Tuomet drabuziai, seksas, pasimatymai, sportas, kelionės ir savo tikslai, gyvenimas pasislepia už vaikų poreikių ir svajonių. Tėvai patenkina savo poreikį aukotis. Greičiausiai, vaikystėje jie augo itin valdingų tėvų šeimoje arba, atvirkščiai, buvo šeimos lepūnėliai.

Kolekcininkai

Tai žmonės, kurių drabuziai netelpa spintoje, bet vis tiek nėra kuo pasipuošti. Tai žmonės, kurie kaupia. Jų išsaugoti pirmieji vaikų drabuziai, išleistuvių suknelė, pirmą kartą pirkti deveti drabuziai internetu yra lyg asmeninė istorija.

Čia slypi dvi bėdos. Pirmoji reiškia, kad žmogus jaučiasi nevertas gražių apdarų arba galvoja, kad nėra pakankamai verti atkreipti kitų dėmesį. Antroji, nepasitikėjimas savimi gali būti maskuojamas brangių prekinių ženklų daiktais. Kad ir kaip bebūtų siekiamybė drabužiai internetu pigiau, ypač drabuziai internetu ispardavimas ar drabuziai internetu is uzsienio neturėtų tapti pagrindiniu gyvenimo tikslu.

 

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *