Trapeciniai diržai sodo traktoriukams

Reikia pradėti žolės pjovimo darbus, tačiau netikėtai pastebite, kad nutrūko sodo traktoriuko trapecinis eigos diržas. Tai vienas iš dažnesnių gedimų. Įprastai trapeciniai diržai keičiami kartą į metus, tačiau dėl prastos kokybės ar netinkamo technikos naudojimo jie gali nutrūkti dažniau.

Jeigu susidūrėte su šia problema, naujų diržų galite įsigyti internetu agropartsbaltija.lt arba fizinėje parduotuvėje Kaune, adresu Lakūnų pl. 81. Tiek internetinėje, tiek fizinėje parduotuvėje rasite didelį trapecinių diržų pasirinkimą įvairios markės sodo traktoriukams: „AGS“, „ALKO“, „Bolens“, „Budget“, „Cup Cadet“, „Cooper“, „Diana“, „Efco“, „Golf“, „Honda“, „Husqvarna“, „Makita“, „Mcculloch“, „Motec“, „MTD“, „Poulan“ ir kitiems prekiniams ženklams.

Kodėl trūksta trapeciniai diržai?

1. Viena iš dažnesnių priežasčių tai, kad pjaunama aukšta ir tanki žolė, kuri patenka po traktoriuko deniu ir skriemuliais, ant kurių yra trapecinis diržas, dėl to jis dyla. Specialistai rekomenduoja po kiekvieno pjovimo išvalyti susikaupusias žoles.

2. Diržai trūkinėti gali ir todėl, kad netinkamai pritvirtinta skriemulio apsauga. Šios apsaugos paskirtis laikyti eigos diržą ir neleisti jam nukristi. Dėl blogai veikiančios apsaugos diržas gali nukristi ir susigadinti.

3. Nusidėvėję skriemuliai taip pat neigiamai įtakoja trapecinius diržus. Jeigu jie laisvai nesisuka ant guolių atsiranda trintis tarp skriemulio ir diržo, dėl to šis greitai dyla. Rekomenduojama bent retkarčiais keisti diržus kartu su skriemuliais.

Sodo techniką reikėtų prižiūrėti taip kaip nurodo gamintojas, kad išvengti greito diržų ir kitų traktoriukų dalių nusidėvėjimo.

Kokybiški trapeciniai, dantyti ir šešiabriauniai diržai internetu

Norėdami kuo ilgiau naudotis sodo traktoriukais visada atkreipkite dėmesį į atsiradusius pašalinius garsus, cypimą ar kitus defektus, nes jie praneša apie gedimą ir atitinkamų dalių nusidėvėjimą. Pakeitę sugedusias detales naujomis vėl sklandžiai naudositės sodo technika. Kokybiški dantyti, šešiabriauniai ir trapeciniai diržai įvairių modelių traktoriukams parduodami agropartsbaltija.lt e-parduotuvėje. Joje rasite beveik visas detales sodo technikai – traktoriukams, vejapjovėms, trimeriams, krūmapjovėms, pjūklams. Net jei jūsų technika yra ne tokio Lietuvoje populiaraus prekinio ženklo kaip „Husqvarna“, „Honda“, „Stiga“ ar „MTD“, minėtoje parduotuvėje rasite detalių apie 100 prekinių ženklų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *