Superkame automobilius: paslauga, nusprendusiems keisti „ratus“

superkame automobiliusAtliktų apklausų rezultatai liudija, jo lietuviai, kalbant apie automobilių keitimą, yra gana „ištikimi“: statistinis tautietis transporto priemonę vidutiniškai keičia kas 4-9 metus (aišku, pasitaiko išimčių, kai „ratai“ keičiami kone kasmet arba, priešingai, naudojami tol, kol galutinai „patrūksta“). Ganėtinai ilgas automobilio eksploatacijos laikas ir faktas, jog pastarasis šeimininką pasiekia toli gražu ne iš gamyklos (yra naudotas) lemia, jog automobilio pardavimo procesas gali labai prailgti. Išsigelbėjimu gali tapti skelbimai iš serijos „superkame automobilius“, suteikiantys garantiją, jog automobiliu supirkimas siauliuose ar automobiliu utilizavimas siauliai duos rezultatą – parduosite transporto priemonę, o ne tik būsite priverstas gaišti laiką nesibaigiančiuose susitikimuose su potencialiais pirkėjais, neatnešančiais jokios realios naudos.

Skelbimai „superkame automobilius“ aktualiausi turėtų būti tų automobilių savininkams, kurių parduodama transporto priemonė, realiai įvertinus šios techninę būklę bei estetinį vaizdą, netaps geidžiamu lobiu skelbimų portalų lankytojams ar automobilių turgaus klientams, tačiau kurią parduoti kaip paprastą metalo laužą nesinori. Automobiliu supirkimas radviliskyje ar automobiliu supirkimas kaune garantuos gerą kainą. Jei jus domina brangus automobiliu supirkimas, o įvertinti jūsų transporto priemonės atvykęs supirkėjas pasiūlo sumą, kuri netenkina, galite drąsiai kreiptis į kitą supirkimo įmonę. Skelbimų „automobiliu supirkimas klaipeda“ ar „superkame automobilius klaipeda“ (ar kitame mieste – dažniausiai supirkėjai atvyksta į bet kurią klientui patogią vietą) yra ne vienas, dėl to galite drąsiai kreiptis į kelis paslaugo teikėjus ir pasidomėti, kokia yra jų siūloma supirkimo kaina. Tiesa, svarbu aklai nepasitikėti informacija rasta pasinaudojus raktiniu žodžiu „automobiliu supirkimo kainos forumas“, kadangi supirkimo kaina priklauso nuo daugelio individualių faktorių.  Taip pat visiems, kuriems aktuali ši paslauga, svarbu žinoti, jog po skelbimu „superkame automobilius“ slypi faktas, jog už parduodamą transporto priemonę gausite mažesnę pinigų sumą nei radę šiai fizinį pirkėją. Tačiau kai kurie šios paslaugo privalumai yra nenuginčijamai patrauklesni nei bandymas surasti tą svajonių pirkėją, pasiūlysiantį aukščiausią kainą. „Superkame automobilius“ reiškia:

  • garantuotą sandorį;
  • greitą pirkimo-pardavimo sutarties pasirašymą;
  • jokių priekabių iš pirkėjo pusės dėl mašinos techninės būklės ar išvaizdos;
  • pirkėjo prisiderinimą prie pardavėjui tinkamos susitikimo vietos bei laiko;
  • pirkėjo rūpestį dėl transporto priemonės išsigabenimo.

Nieko keisto, jog šie privalumai neretai labiau vertinami nei keliasdešimt papildomų eurų, kurių, negana to, nežinia kada sulauksi.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *