Skirtingos paskolų rūšys

Tegul šis tekstas jums būna tarsi vedlys po kreditų pasaulį, supažindinantis, kokios išvis būna paskolos, jų rūšys. Sužinokite tai dabar ir visą gyvenimą turėsite tam tikrą orientyrą, kuris leis laiku suprasti ir sužinoti, ar geriausiai tiktų paskolos internetu, ar kažkokios kitokios.

Greitieji kreditai

Vienas iš labiausiai pastaruoju metu iš populiariausių skolinimosi būdų yra greitos paskolos internetu. Šis modelis, aišku, išrastas buvo ne Lietuvoje, o sėkmingai perimtas iš kitų šalių patirties. Šios paskolos ypatingos tuo, kad jas labai lengva gauti, ir jos greitai suteikiamos. Jeigu pagrindinis dalykas, kuris labai atbaidydavo seniau žmones nuo skolinimosi, buvo tie neįtikėtinai dideli biurokratiniai barjerai, tai dabar paskolos internetu yra tai, kas gali leisti gauti pinigus lengvai ir greitai. Aišku, tai neatleidžia nuo atsakomybės paskui juos grąžinti, juk visgi tai rimtas finansinis įsipareigojimas, o ne tik kažkoks vaikų žaidimėlis. Taigi, paskolos greituoju būdu suteikiamos per internetą užpildžius tam tikras formas. Reikia užsiregistruoti, sumokėti 1 centą (tai tarnauja kaip tapatybės patvirtinimas), reikia pateikti prašymą, gauti pinigus. Greitųjų kreditų teikimo bendrovės komanda labai greitai išnagrinėja tokius prašymus ir darbo metu kone per 15 minučių būna nusprendžiama, ar jums gali būti suteiktos norimos paskolos. Pigiai tai atrodo dėl to, kad sutaupote daug laiko. Nereikia stovėti bankuose, pristatyti įvairių popierių iš darbovietės ir pan. Viskas įvyksta internetu. Be to, galite skolintis tiek labai trumpam terminui, tiek ir ilgesniam, iki keleto metų. Tokios paskolos dirbantiems suteikiamos, o tiems, kas neturi pastovaus darbo ir pajamų, kaip ir bet kokie kiti kreditai, šie nėra suteikiami.

Būsto paskola

Kažin, ar yra kitas toks populiarus būdas įsigyti būstą negu paskolos gavimas. Būsto paskolos vis dar išlieka labai populiariais sandoriais. Jie naudingi bankams, nes per ilgą laiką tokios paskolos, pigiai atrodančioms paties pasiskolinantiems žmonėms, suneša dideles palūkanas. Tai naudinga tam, kas pardavinėja namą, nes labai gretai atsiranda pirkėjai. Ir aišku, tai gerai yra tam, kas perka būstą, nes šiais laikais jau nėra tiek daug būdų tą būstą išvis įsigyti. Jeigu nori statytis namą, jeigu nori pirkti butą, o tau tėvai nepadovanojo auksinio avinėlio, tai tu nelabai kitaip gali tai padaryti. Mūsų atlyginimai yra tokie nedideli, kad mes negalime susitaupyti per kelis metus būstui. Taupome visą gyvenimą. Tą patį padarome atvirkštiniu būdu ir gauname būsto paskolą, kurią mokame visą gyvenimą.

Kreditas iš banko

Dar būna tokios specialios kreditinės kortelės, kur taip pat suteikiamos paskolos pigiai. Bėda tik, kad reikia daug tvarkytis popierių, kad tą kortelę gautum. Be to, už kiekvieną eurą yra nemaži mokesčiai. Kadangi ta kortelė būna prijungta prie įprastos sąskaitos, tai žmonėms dažniausiai atrodo labai normalus dalykas tiesiog bet kada, kada norisi, iš ten skolintis, tarsi tai būtų jų pačių asmeniniai pinigai. Tačiau tai, žinoma, nėra geras sprendimas, nes reikia taupyti savo pinigus, o ne galvoti, kad ta kortelė yra kažkokia stebuklinga. Be to, tik ne daug kas gali ją gauti.

Paskola studijoms

Tikrai gera paskola, akcija nors niekada ten ir nebūna, yra paskola studentams, skirta už studijas susimokėti. Jos gavimui padeda ir valstybinis studijų fondas. Be šios paskolos daugybė lietuvių studentų negalėtų studijuoti. Ji tiesiog yra tam tikri pinigai, kuriais iškart apmokamos studijos universitetuose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *